Znany ze „Zmierzchu” Kellan Lutz wkrótce zostanie ojcem. Jego żona Brittany jest w ciąży!

Na pewno doskonale pamiętacie go ze „Zmierzchu”. Blondwłosego przystojniaka, który w kultowej sadze wcielił się w Emmeta, jednego z braci Edwarda Cullena, nie sposób zapomnieć. Jeśli więc należycie do jego fanek, mamy dla was dobrą wiadomość – Kellan Lutz wkrótce zostanie ojcem. O tym, że jego żona, Brittany spodziewa się dziecka, aktor poinformował na Instagramie.

„Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą – jesteśmy w ciąży”, nie kryjąc radości, Kellan Lutz powiedział pod koniec kilkunastominutowego filmu, który para nagrała wspólnie i udostępniła na profilu Brittany (wciąż możecie go obejrzeć, bo to wiadomość z ostatniej chwili!). I dodał: „Dzięki, że byliście z nami, modliliście się za nas i wspieraliście nas. Jesteśmy bardzo podekscytowani”. „To nie będzie powtórka z rozrywki” – zapewniła jego żona, która w lutym tego roku poroniła swoją pierwszą ciążę... Para straciła wówczas córeczkę.

Kolejna część „Zmierzchu” ukaże się także w Polsce! Znamy datę premiery powieści „Słońce w mroku” i znamy szczegóły nowej książki Stephenie Meyer >>>

Poronienie było dla nich ogromnym ciosem. Tym bardziej, że wyczekiwane dziecko stracili w szóstym miesiącu ciąży. 

„Córeczko, było zaszczytem i przyjemnością być twoją mamą przez te ostatnie sześć miesięcy. Było cudownie móc patrzeć na twoją twarz i czuć ruchy twoich nóżek. Bóg ma cię w swoich ramionach i pewnego dnia się spotkamy. Pewnego dnia spotkamy się w Niebie. Twoja mama kocha cię bardzo mocno” – napisała wówczas niedoszła mama w oficjalnym oświadczeniu, w którym podziękowała także lekarzom prowadzącym ciąże, a fanów poprosiła o uszanowanie prywatności w czasie, którego ona i jej mąż potrzebowali, by po tragedii powrócić do równowagi psychicznej. Wygląda na to, że siedem miesięcy od tamtego zdarzenia parze się to udało.

„Utrata dziecka na początku tego roku była dla nas ciosem. To było bardzo trudne, i wciąż jest. W dalszym ciągu pojawiają się gorsze momenty. Przeszliśmy bardzo wiele, ale w dalszym ciągu chcielibyśmy się z Wami dzielić naszą drogą” – w najnowszym wideo wyznała Brittany Lutz, dodając, że ogromnie cieszy się z „obiecanego dziecka”, tym bardziej, że nie miała pewności, czy kiedykolwiek uda się jej jeszcze zajść w ciążę. Radość pary jest więc tym większa. Trzymamy więc kciuki i gratulujemy! A także czekamy na więcej informacji – możemy być więc pewni, że Kellan i Brittany Lutz przebieg ciąży będą relacjonować na Instagramie, czego słowa przyszłej mamy są przecież zapowiedzią. Stay tuned!

Emma Roberts jest w ciąży! Aktorka opublikowała piękne zdjęcia i zdradziła płeć dziecka >>>