Marka adidas Originals znana jest ze swojej współpracy z najgorętszymi nazwiskami w świecie mody. Prawie dekadę temu swoje pierwsze projekty dla brandu wypuściła Stella McCartney. Ostatnio świat oszalał na punkcie sneakersów zaprojektowanych przez Kanye Westa. Teraz do tego grona dołącza Alexander Wang.

Na prezentacji kolekcji wiosna/lato 2017, projektant potwierdził krążące od dawna plotki wysyłając na wybieg modelki ubrane w najnowsze projekty dla marki adidas Originals. Kolorystyka kolekcji idealnie nawiązuje do wcześniejszych prac Wanga, który znany jest ze swojego zamiłowania do czerni. Motywem przewodnim, pojawiającym się na większości projektach jest odwrócone, dobrze wam znane, logo marki. Kolekcja ma się składać z 84 projektów wliczając w również zaprojektowane przez Wanga obuwie.

Po obejrzeniu zdjęć i filmu promującego najnowszą kolekcję, w którym występuje Rocco Ritchie, syn Madonny i Guya Ritchiego, nie możemy się doczekać, by wcisnąć się w jednej z tych długich płaszczy i oficjalnie należeć do #wangsquadu.