Musimy przyznać, że jesienna ramówka stacji TVN zapowiada się bardzo interesująco. Po 2-letniej przerwie wraca program Top Model, który ma być zupełnie inną edycją, niż wszystkie dotychczasowe, pojawią się też nowe seriale, czyli Pułapka w reżyserii Łukasza Palkowskiego z Agatą Kuleszą w roli głównej, a także Pod powierzchnią, za który odpowiadać będzie Borys Lankosz. Jeśli chodzi o ten drugi tytuł, już jakiś czas temu wiadomo było, że zobaczymy w nim Bartłomieja Topę. Teraz serwis Wirtualne Media donosi, że w obsadzie znalazła się też Alicja Bachleda-Curuś.

Aktorka, którą ostatnio można było oglądać m.in. w filmie Patryka Vegi Pitbull. Niebezpieczne kobiety, do tej pory nie miała okazji zbyt często pojawiać się w rodzimych serialach. Być może pamiętacie ją z roli Ani, dziewczyny Tomka w seriali Na dobre i na złe, gdzie zagrała prawie dekadę temu. Jej powrót ma mały ekran może więc przysporzyć Pod powierzchnią dodatkowych widzów, którzy zasiądą przed telewizorem właśnie po to, by ponownie zobaczyć Alicję w akcji.

Jak podają Wirtualne Media, Alicja Bachleda-Curuś i Bartłomiej Topa wcielą się w małżonków uchodzących za szczęśliwą parę, ale skrywających pewną tajemnicę. Kolejny wątek tworzyć będą Łukasz Simlat i Maria Kowalska, czyli ojciec i córka starający się odbudować rodzinne relacje. Losy obu rodzin splotą się, a ich spotkanie wywoła nowe, burzliwe wydarzenia, doprowadzające do zbrodni. 

ZOBACZ TAKŻE: 3. sezon „Riverdale” – znamy datę premiery i szczegóły dotyczące fabuły!

Oprócz reżysera Borysa Lankosza, za serial odpowiada Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, scenarzystka mająca na koncie m.in. inny serial TVN Diagnoza. Na Wirtualnych Mediach czytamy, że zdjęcia do Pod powierzchnią ruszają już lada moment, bo w lipcu, potrwają do października i realizowane będą w Warszawie oraz w Płocku.

Będziecie oglądać?