Amal Clooney jest w ciąży! To właśnie takie doniesienia płyną do nas zza oceanu. Piękna prawniczka i jej mąż (równie atrakcyjny) George Clooney mieli poinformować o tym najbliższą rodzinę i przyjaciół. I tym sposobem wiadomość rozniosła się dalej. „Już niedługo brzuszek będzie widoczny i wszyscy się dowiedzą” – zdradziła osoba z najbliższego otoczenia pary, a magazyn „Daily Mail” potwierdził, że słowa są prawdziwe. Jeśli wierzyć plotkom, Amal Clooney ma już za sobą pierwszy trymestr. Prawniczka mamą zostanie po raz drugi. Ale to nie koniec dobrych wiadomości.

Amal Clooney jest w ciąży i najprawdopodobniej drugi raz zostanie mamą bliźniaków!

Amal i George Clooney pobrali się w 2014 roku (w Wenecji). 4 lata później zostali rodzicami po raz pierwszy. Na świat przyszły dwie dziewczynki – Alexandra i Ella. Podobno marzą o tym, by mieć kolejną siostrzyczkę, a ich marzenie już niebawem może się spełnić. Szanse są duże, bo mówi się, że i tym razem Amal Clooney ma urodzić bliźniaki! Czy tak będzie na pewno? Czas pokaże! 

Fakt, że Amal i Goeorge Clooney spodziewają się kolejnego dziecka, powinien (przynajmniej na jakiś czas) rozwiać doniesienia, że 60-letni aktor i 43-letnia prawniczka przechodzą kryzys w związku. Tym bardziej, że jeśli wierzyć hejterom, mieli nie zgadzać się właśnie w kwestii dzieci. Amal bardzo zależało na tym, by ponownie zostać mamą, jej słynny mąż nie był jednak do tego przekonany. Najwyraźniej jednak... poszli na kompromis. 

W ubiegłym tygodniu, podczas wakacji spędzanych we Włoszech nad Jeziorem Como, para miała odnowić przysięgę małżeńską. Mniej więcej wtedy też mieli poinformować bliskich i znajomych o tym, że Amal Clooney jest w ciąży po raz drugi. Teraz czekamy tylko na oficjalne oświadczenie ze strony pary. Najprawdopodobniej jest to jednak tylko kwestia czasu.