Co zrobić? To tylko trzy proste kroki:

Krok 1: Śledź profil @bielenda na Instagramie

Krok 2: Na swoim profilu Instagram (musi być otwarty) publikuj zdjęcia – pokaż nam siebie ze swoimi ulubionymi kosmetykami Bielenda. Inspiracją do zdjęć powinno być hasło „Bielenda – moje must-have!” Możesz zgłosić dowolną liczbę zdjęć.

Krok 3: Oznaczaj zdjęcia: @bielenda  #ambasadorkaBielenda2018 #bielenda #glamour

Masz czas do 16 maja!

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.

Konkursowi patronuje linia Bielenda Botanic Spa Rituals. To nowa linia produktów inspirowana naturą i pielęgnacyjną siłą roślin. Receptura kosmetyków jest oparta na składnikach odżywczych z olejów, wyciągów, wód roślinnych, hydrolatów oraz ekstraktów. Zobacz wszystkie kosmetyki Bielenda Botanic Spa Rituals!

Konkursowi patronuje linia Bielenda Botanic Spa Rituals. To nowa linia produktów inspirowana naturą i pielęgnacyjną siłą roślin. Receptura kosmetyków jest oparta na składnikach odżywczych z olejów, wyciągów, wód roślinnych, hydrolatów oraz ekstraktów

Zobacz co o tytule #ambasadorkiBielenda mówi Ola Kasza @olcyk – zeszłoroczna zwyciężczyni. Zainspiruj się! To właśnie Ty możesz doświadczyć wszystkich tych wrażeń.

Jak wygrana w konkursie #ambasadorkaBielenda zmieniła twoje życie?

„Tytuł ambasadorki zmienił moje życie o 180 stopni. Stałam się rozpoznawalna, a mój profil zaczęły obserwować tysiące nowych osób. Zrobiłam ogromny krok do przodu, nabrałam pewności siebie, poznałam cudowne osoby, dzięki którym nadal mogę się rozwijać. To było fantastyczne - zobaczyć swoją twarz w reklamach, w magazynach oraz w telewizji! Zachęcam wszystkie dziewczyny do udziału. To ogromna szansa, którą daje marka Bielenda.”

 

 

Jaka zmiana była dla Ciebie najprzyjemniejsza?

Na pewno była nią rosnąca rozpoznawalność oraz kojarzenie mnie z marką Bielenda. Bardzo często widziałam jak ktoś mnie rozpoznaje i mówi – „to ambasadorka Bielendy!”. Jestem naprawdę mega dumna z tego tytułu!

Przez ostatni rok uczestniczyłaś w wielu ciekawych wydarzeniach, które było dla Ciebie najciekawsze?

Zdecydowanie najlepiej wspominam galę Kobieta Roku 2017 magazynu Glamour. To była pierwsza impreza, na której się pojawiłam jako #ambasadorkaBielenda. Byłam przepełniona emocjami i cieszyłam się z każdej minuty tam spędzonej. Poznałam wiele osób, które do tej pory jedynie obserwowałam poprzez media społecznościowe! Doceniam ten konkurs za wyjątkową ideę – za pokazywanie siły kobiet i tego że powinnyśmy się razem wspierać.
 

Z punktu widzenia influencerki, albo osoby aspirującej do bycia influencerką, jakie korzyści daje udział w Konkursie Bielendy?
To ogromna szansa na rozwój. Dla mnie najważniejsze było poznawanie ludzi i możliwość pracy z nimi. Dzięki tytułowi #ambasadorkaBielenda zyskałam rozpoznawalność i jako blogerka i influencerka. Miałam dostęp do wszystkich nowości kosmetycznych Bielenda – to pozwoliło mi rozwijać bloga oraz profile społecznościowe. Pozytywnie wpłynęło również na moją współprace z innymi markami.
 

Jaką cenną radę chciałabyś przekazać swojej następczyni?
Mogę podpowiedzieć jedną rzecz – po prostu bądź sobą. Ciesz się z każdej chwili, zbieraj doświadczenia – to będzie fantastyczny czas! :-)