Lato zapowiada się świetnie nie tylko pod względem muzycznym, ale również filmowym i serialowym. Jutro do kin trafi I Feel Pretty, dziewczyńska produkcja z Amy Schumer i Emily Ratajkowski w rolach głównych, a kilka dni później premierę na Netflix będzie miał 2. sezon Ania, nie Anna, inspirowany serią powieści Ania z Zielonego Wzgórza. Nie zabraknie również propozycji dla widzów spragnionych mocnych wrażeń. HBO właśnie ogłosiło datę premiery nowego serialu kryminalnego z dawno nie widzianą na małym ekranie aktorką Amy Adams w roli głównej!

Alicja Bachleda-Curuś zagra w nowym serialu TVN! Zapowiada się hit? >>>

„Ostre przedmioty” - fabuła i data premiery

Serial Ostre przedmioty powstał na podstawie książki Gillian Flynn z 2006 roku o tym samym tytule. Co ciekawe, była to debiutancka powieść pisarki, która stała się bestsellerem. Spod jej pióra wyszła również Zaginiona dziewczyna, na podstawie której David Fincher nakręcił thriller, nominowany m.in. do Oscara i Złotych Globów. Za reżyserię Ostrych przedmiotów odpowiada Jean-Marc Vallée, stojący za sukcesem Wielkich kłamstewek. Serial będzie liczył 8 odcinków, a jego premierę zaplanowano na 9 lipca.

Amy Adams wcieli się w rolę dziennikarki Camille Parker, która po pobycie w szpitalu psychiatrycznym powraca do swojego rodzinnego miasta Wind Gap, aby przygotować reportaż na temat tajemniczego zniknięcia dwóch nastolatek. Kiedy jedna z nich zostaje odnaleziona martwa, Camille coraz bardziej angażuje się w sprawę morderstwa. Jednocześnie bohaterka mierzy się z traumatyczną przeszłością, mi.in. śmiercią swojej młodszej siostry.

Miniserial produkcji HBO okrzyknięto najbardziej oczekiwaną premierą tego lata! A tymczasem zobaczcie zwiastun Ostrych przedmiotów z Amy Adams w roli głównej.