Anastasia Beverly Hills to jedna z najpopularniejszych marek urodowych na świecie. Profil na Instagramie ABH obserwuje ponad 17 milionów osób, a do grona jej fanek należą blogerzy oraz gwiazdy – między innymi Naomi Campbell, Cindy Crawford i Kim Kardashian.

Markę założyła Anastasia Soare, która opuściła rodzinną Rumunię i zbudowała prawdziwe urodowe imperium w Stanach Zjednoczonych. Obecnie kosmetyki i akcesoria do makijażu z logo Anastasia Beverly Hills dostępne są w około dwóch tysiącach sklepów na całym świecie. Niestety dotąd nie można było kupić ich w Polsce, ale (na szczęście) niedługo ma się to zmienić!

Jakiś czas temu na Instagramie marki pojawiły się informacje zapowiadające wprowadzenie produktów Anastasia Beverly Hills do Polski. Teraz potwierdziła to Sephora! W jednym z komentarzy pod zdjęciem zapowiadającym polską premierę kosmetyków marki Nabla przyznała, że nie może zwodzić dalej swoich klientów. Anastasia Beverly Hills pojawi się w naszym kraju jeszcze w tym roku.

@sephorapolska: chyba nie możemy Was dłużej zwodzić. Tak, w tym roku marka ABH pojawi się w Sephora w Polsce

Nie wiemy jak wy, ale my nie możemy doczekać się tej premiery i już tworzymy listę zakupów. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia kilku produktów od Anastasia Beverly Hills, które chciałybyśmy mieć w swojej kosmetyczce. Koniecznie zerknijcie!

ZOBACZ TAKŻE: 13 paletek do makijażu, za które oddałybyśmy wszystko! >>>