Andrzej Seweryn należy do grona najpopularniejszych, a zarazem najbardziej cenionych aktorów w Polsce. Ma na swoim koncie udział w wielu filmach, serialach, a także w spektaklach teatralnych. Jednak jego fanki oraz fanów ciekawią nie tylko jego poczynania zawodowe, ale również życie prywatne. Jeżeli należycie do tego grona, na pewno zainteresuje was wideo, które gwiazdor opublikował na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Jest wyjątkowe, ponieważ tańczy na nim ze swoją wnuczką – Mają. To najbardziej urocza rzecz, jaką dziś obejrzycie.

Andrzej Seweryn – życie prywatne. Żony, dzieci i wnuki

W 1970 roku Andrzej Seweryn wziął ślub z Bogusławą Blajfer. To małżeństwo trwało trzy lata. A już rok po pierwszym rozwodzie gwiazor ślubował sobie miłość, wierność i uczciwość z Krystyną Jandą. Doczekali się razem córki – Marii Seweryn, która poszła w ślady rodziców i również została aktorką. Niestety ich małżeństwo również nie przetrwało. W 1982 roku gwiazdor takich produkcjach jak „Ziemia obiecana”, „Ostatnia rodzina”, „Rojst” czy „Królowa” został mężem Laurence Bourdil, a kilka lat później na świat przyszedł ich wspólny syn – Yann. 1988 to kolejny wyjątkowy rok w życiu Andrzeja Seweryna. Właśnie wtedy wziął ślub z Mireille Maalouf. Natomiast w 1989 roku powitali razem syna, dla którego wybrali imię Maximilien. W 2015 roku artysta po raz kolejny złożył przysięgę po raz piąty. Tym razem Katarzynie Kubackiej. Od tamtej pory tworzą szczęśliwe małżeństwo. Co więcej, Andrzej Seweryn spełnia się w roli dziadka.

 Andrzej Seweryn tańczy z wnuczką

Bardzo broni prywatności swoich wnucząt, dlatego nie wiemy za wiele zbyt dużo o ich życiu. Ostatnio zrobił jednak wyjątek i wrzucił na Instagram krótkie nagranie, na którym tańczy z wnuczką – Mają. Zobaczcie:

Jak wyczarować uśmiech na twarzy dziecka... Maja nie tylko potrafi filozofować z babcią, ale też tańczyć z dziadkiem. Wszędzie – napisał Andrzej Seweryn w opisie wspomnianego postu na Instagramie. 

Wideo wzbudziło ogromne zainteresowanie (nie tylko) wśród obserwatorek i obserwatorów Andrzeja Seweryna. I zupełnie nas to nie dziwi. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy od jego fanek oraz fanów, bliskich, a także osób znanych ze świata kultury, rozrywki i show-biznesu. Pięknie – napisała Anita Werner. Z takimi wnukami jak nasze (a mamy ich pięcioro) nie mamy niczego do stracenia – stwierdziła Katarzyna Kubacka. WOW! Fantastycznie! Cudownie! Pięknie – brzmi kolejny komentarz. Naszym zdaniem nagranie jest naprawdę urocze.