Angelika Mucha bardzo długo funkcjonowała w przestrzeni medialnej przede wszystkim jako oddana fanka Justina Biebera. Okazywane na różne sposoby uwielbienie do muzycznego idola z roku na rok przynosiło pochodzącej z Katowic influencerce coraz większy rozgłos w sieci. Littlemooonster96 w końcu stała się na tyle popularna, że zwróciły na nią uwagę mainstreamowe media, z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce na czele. Udział w programach „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „Agent – Gwiazdy” uczynił się z niej rasową celebrytkę. Angelika zaczęła pojawiać się na warszawskich salonach, jednocześnie stale rozwijając swoją karierę w mediach społecznościowych. Sukcesy zawodowe szły zresztą w parze ze szczęściem w życiu osobistym. Rok temu na jaw wyszło, że wzdychająca przez lata do plakatów wykonawcy hitu „Baby” gwiazdka ma chłopaka.

Angelika Mucha i Maks Myśliwiec – historia związku

Angelika Mucha i Maksymilian Myśliwiec zaczęli się ze sobą spotykać latem ubiegłego roku. Poznali się dzięki wspólnym znajomym, a ich uczucie rozkwitło podczas wakacyjnego wyjazdu z przyjaciółmi. Z zagranicznego urlopu wrócili już jako para. O tym, jak wyglądała ich relacja opowiadali ze szczegółami m.in. w programie „Dzień Dobry TVN”. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Kilka miesięcy temu spostrzegawczy fani zwrócili uwagę na to, że znana 24-latka i jej ukochany nagle przestali się pokazywać razem.

Sama zainteresowana przez długi czas nie komentowała spekulacji internautów. Zapytana w lipcu przez reporterkę serwisu serwisu plotkarskiego o status swojego związku, w końcu jednak potwierdziła krążące już od jakiegoś czasu plotki. Wprost wyznała, że aktualnie znów jest singielką.

Aktualnie chłopaka nie ma, więc zostaje króliczek. Blair jest najukochańsza na świecie (...) Już jestem szczęśliwa – oznajmiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Angelika Mucha szczerze o kulisach rozstania

Littlemooonster96 początkowo nie wdawała się w szczegóły. Pierwszy sygnał, że jej rozstanie z Maksem było dość burzliwe pojawił się w sierpniu na TikToku.

Mogłam powiedzieć: „okłamywał mnie i oszukiwał”, ale powiedziałam: „nie dogadywaliśmy się” – zakomunikowała w krótkim filmiku.

Więcej na temat okoliczności rozstania dowiedzieliśmy się z jednego z ostatnich wywiadów Angeliki. Influencerka potwierdziła, że jej eks miał problem z dochowaniem wierności.

A to prawda, że tam pojawiła się osoba trzecia? – zapytał ją reporter serwisu Pomponik.

Zobacz także:

Powiem tak: i trzecia i czwarta i niejedna – odpowiedziała.

Dziennikarz następnie zapytał posiadaczkę 1,5 miliona obserwatorów w serwisie Instagram o to, kto jako pierwszy poinformował ją o zdradach jej ówczesnego partnera.

Znajomi, jego znajomi i nawet niektóre dziewczyny – ujawniła.

Angelika wyjawiła, że dysponuje niepodważalnymi dowodami na niewierność swojego byłego chłopaka.

W momencie, jak usłyszałam jakieś pierwsze rzeczy, to wiadomym jest, że szukałam wyjaśnień. Ale w momencie, gdy jest już sytuacja czarno na białym, gdy dostajesz zdjęcia, screeny, to ciężko jest nie uwierzyć, prawda? – wspomina.

Zapewniła jednak, że bolesne rozstanie z chłopakiem nie wpłynęło w żadnym stopniu na jej samoocenę.

Nie. Ja też widziałam te wybranki. Oj nie – stwierdziła.

Coś z nimi było nie tak? Czy przypadkowe po prostu? – dopytywał redaktor.

Po prostu przypadkowe. W tej sytuacji naprawdę przypadkowe – oznajmiła.

W tym samym wywiadzie Littlemooonster96 oświadczyła, że już dawno udało się jej uporać z bólem rozstania i obecnie jest szczęśliwsza, niż kiedykolwiek wcześniej.

Jesteście zaskoczeni jej szczerością?