Angelina Jolie udzieliła pierwszego dużego wywiadu od czasu ogłoszenia rozwodu z Bradem Pittem. Wybrała miesięcznik "Vanity Fair", ten sam, w którym o życiu po rozwodzie z Pittem opowiadała przed laty Jennifer Aniston. Przypadek...? Angelina Jolie i Brad Pitt byli parą przez 12 lat. Mają sześcioro dzieci - troje biologicznych i troje adoptowanych. Brad i Angelina zdecydowali się rozstać pod koniec 2016 roku. To Jolie złożyła pozew rozwodowy. "Dla dobra rodziny" - uzasadniła wówczas swoją dramatyczną decyzję. Pitt pozostał z zarzutami o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec dzieci, w tym zwłaszcza najstarszego, 15-letniego Maddoxa. Ostatecznie oczyszczono go ze wszystkich zarzutów, ale Brad sam przyznał, że nie był święty. Aktor i producent z Oscarem na koncie wyznał, że nadużywał alkoholu i marihuany. Tym samym wziął na siebie dużą część winy za rozpad jego rodziny. Swoimi szczerymi, niemal łzawymi wyznaniami w "GQ" Brad Pitt zjednał sobie serca fanów i niemal całego Hollywood. Angelina pozostawała "tą złą". I nieprzerwanie milczała. Do teraz! Poniżej prezentujemy wam fragmenty z wywiadu Angeliny Jolie dla "Vanity Fair". Niektóre są naprawdę poruszające!

Angelina Jolie w rozmowie z dziennikarzem "Vanity Fair" nie mogła pominąć tematu rozwodu z Bradem Pittem (który swoją drogą nie został jeszcze sfinalizowany). Nie chciała co prawda mówić zbyt wiele, ale wyznała, kiedy między nimi zaczęło się psuć. Było to latem 2016 roku:

Między nami zrobiło się źle. Chociaż nie chciałabym używać tego słowa... Powiedzmy zatem, że zaczęło być trudno - mówi Angelina. - Dopiero wszyscy dochodzimy do siebie po tej serii wydarzeń, jakie doprowadziły do złożenia pozwu rozwodowego. Wszyscy staramy się uczynić, co w naszej mocy, by uzdrowić naszą rodzinę.

Na pytanie, czy Angelinę zaskoczył mocny wywiad Brada Pitta dla "GQ", gwiazda odpowiedziała jednym słowem:

Nie.

A jakie są dziś relacje Angeliny Jolie i Brada Pitta?

Zależy nam na sobie i na naszej rodzinie, oboje dążymy do tego samego celu.

Angelina Jolie bardzo chroni swej prywatności i nie bardzo daje się namówić na łzawe wyznania, ale przyznała w "Vanity Fair", że czas po rozstaniu z Pittem był dla niej wyjątkowo trudny. Jednak nie chciała, by dzieci wiedziały, jak bardzo cierpi.

ZOBACZ TEŻ: Brad Pitt w pierwszym wywiadzie od rozstania z Angeliną! Wspomina żonę tylko RAZ.

Gdy dorastałam, bardzo martwiłam się o moją matkę. Bardzo. Nie chcę, żeby moje dzieci tak samo martwiły się o mnie. Uważam, że to bardzo ważne, żeby płakać samej pod prysznicem, a nie na ich oczach. One muszą czuć, że wszystko będzie dobrze, nawet jeśli ty sam nie jesteś o tym przekonany.

Angelina jest obecnie głową całej rodziny. Pogodziła się ze swoim ojcem, nagrodzonym Oscarem aktorem Johnem Voightem, który pomaga jej w opiece nad szóstką dzieci. Jolie, podobnie jak Brad Pitt, chodzi też na terapię. Obecnie aktorka i reżyserka nie zaangażowała się w żaden nowy film, jak na razie nie ma też takich planów:

Dziś chcę po prostu przygotować dobre śniadanie i zająć się domem. To moja nowa pasja. Na prośbę dzieci, zapisałam się na kurs gotowania.

Po przeczytaniu długiego i szczerego wywiadu z Angeliną Jolie w "Vanity Fair" można odnieść wrażenie, że aktorka uczy się być szczęśliwa w pojedynkę. Bez Brada. Ale za to może liczyć na wielką miłość swoich sześciorga dzieci. Pod koniec wywiadu Angelina stwierdza, że to właśnie z nich jest w życiu najbardziej dumna.

Ten wywiad będzie największym wydarzeniem wakacji, zapewniamy Was!