Faktem jest, że plotki na temat tego związku krążyły na ustach internautów od jakiegoś czasu, ale brzmiały tak absurdalnie, ze trudno było dać im wiarę. Wszystko jednak wskazuje na to, że Angelina Jolie i Justin Theroux faktycznie są parą! 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli sekretny ślub? Fani nie mają wątpliwości!

Angelina Jolie i Justin Theroux są parą?!

Jeśli to prawda, trudno opędzić się od myśli, ze aktorka ma wyjątkową (żeby nie powiedzieć niezdrową) słabość do byłych partnerów Jennifer Aniston. Podobna sytuacja miała bowiem miejsce przed kilkoma laty, kiedy to Jolie rozkochała w sobie Brada Pitta, ówczesnego męża Aniston. I choć mówiło się, że związek tych pierwszych miał się ku końcowi niezależnie od rywalki aktorki, a sama świeżo upieczona para ujawniła się dopiero 4 miesiące po ogłoszeniu rozstania Brada Pitta z żoną w 2005 roku, jasne było, że doszło do niego właśnie z względu na romans Pitta z Jolie.

W tej chwili sytuacja jest podejrzanie analogiczna. Nie tak dawno, bo w lutym tego roku Aniston i Theroux poinformowali o tym, że zdecydowali się zakończyć związek. Nie minęło kilka miesięcy, a zagraniczna prasa rozpisuje się o tym, Jolie i Theroux są w sobie szaleńczo zakochani. Jeśli wierzyć amerykańskim serwisom, cała sytuacja wyszła na jaw niedawno, gdy Angelina i Justin zameldowali się w jednym z hoteli jako... pan i pani Smith. Trudno uznać to za przypadek; to bezpośrednie nawiązanie do tytułu filmu (Mr And Mrs Smith), na planie którego rozpoczął się płomienny romans Jolie i Brada Pitta. Podobno podając swoje dane, zakochani nie widzieli poza sobą świata i byli wyraźnie rozbawieni całą sytuacją. 

Co więcej, para pojawiła się razem na okładce magazynu Life&Style. To tylko dolało przysłowiowej oliwy do ognia upewniając fanów co do natury związku aktorów. Tymczasem jednak sami zainteresowani zapytani o to wprost kategorycznie wszystkiemu zaprzeczają, a o wspólnej okładce mówią, że jest niczym więcej, niż fotomontażem. 

Zgodzicie się, że jeśli Jolie i Theroux są parą, faktycznie coś jest na rzeczy i wygląda to na perfidne zagranie wobec Aniston?​

Zosia Zborowska potwierdziła nowy związek! Zrobiła to w nietypowy sposób