Robert Lewandowski w listopadzie ubiegłego roku poinformował, że Ania Lewandowska jest w ciąży. Zrobił to w sposób, który dobrze znają fani piłki nożnej. Po golu, który strzelił podczas meczu FC Bayern Monachium i Olympiakos SFP, włożył piłkę pod bluzkę oraz kciuka w buzię. Fani byli zachwyceni i zaczęli odliczać do narodzin drugiego dziecka Ani i Roberta. Jakiś czas temu poznaliśmy również płeć maleństwa. Prawdopodobnie mama piłkarza zdradziła znajomym, że Lewandowscy spodziewają się drugiej dziewczynki. Przypomnijmy, że w 2017 roku powitali na świecie swoją pierwszą córkę, Klarę. Para od dawna deklarowała, że chce mieć dużą rodzinę oraz pragnie rodzeństwa dla swojej 3-latki. Ania Lewandowska jeszcze do niedawna była aktywna zawodowo, publikując posty na Instagramie, uczestnicząc z live’ach i udzielając się na Instagram Stories. Jej brzuszek ciążowy, który chętnie pokazuje w mediach społecznościowych, jest coraz większy! Fani mają teorię, że Ania Lewandowska urodziła drugie dziecko. Jaką? Sprawdźcie poniżej?

Anna Lewandowska zdradza, jak wygląda jej pielęgnacyjna rutyna. Poznajcie triki, sprawdzone sposoby i ulubione kosmetyki trenerki! >>>

 Ania Lewandowska urodziła? Fani nie mają wątpliwości

Fani nie mają wątpliwości co do tego, że Ania Lewandowska urodziła drugie dziecko lub przebywa w szpitalu, czekając na rozwiązanie. Jeżeli faktycznie tak jest, rodzeństwo Klary będzie obchodziło urodziny w tym samym czasie co starsza siostra. Przypomnijmy, że Lewandowscy powitali na świecie swoje pierwsze dziecko 4 maja 2017 roku! Dlaczego fani uważają, że trenerka już urodziła? Wiele z nich zauważyło to, że gwiazda przestała wrzucać filmiki na TikToka od około 15 kwietnia. Wcześniej żona Roberta Lewandowskiego regularnie publikowała wideo w aplikacji. Co prawda wciąż jest aktywna na Instagramie, ale za pośrednictwem tej apki można zaplanować posty w wyprzedzeniem, dlatego istnieje szansa, że Ania Lewandowska urodziła drugą córeczkę (jeżeli spekulacje na temat płci dziecka okażą się prawdą). Czekamy z niecierpliwością na potwierdzenie tej informacji!