Od jakiegoś czasu w sieci krążyły plotki dotyczące ciąży Ani Wendzikowskiej. Aktorka i prezenterka jak dotąd zostawiała je bez komentarza, ale rzeczywiście zaczęła pojawiać się publicznie w nieco luźniejszych kreacjach, co tylko wzbudziło podejrzenia mediów oraz fanów. Dzisiaj Wendzikowska dodała post na Instagram, w którym oficjalnie potwierdziła doniesienia o swojej drugiej ciąży.

this ship has sailed.. nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać, będzie nas więcej!

Z opublikowanego przez Anię Wendzikowską wpisu dowiadujemy się, że posądzano ją o celowe ukrywanie ciążowego brzuszka. Gwiazda wytłumaczyła, że często o ciąży nie mówi się nawet najbliższym – dopóki nie ma się stu procentowej pewności, że wszystko jest okej, dlatego prosi i dziękuje za zrozumienie oraz uszanowanie jej prywatności.

Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić.. Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. Wiele osób nie mówi nawet najbliższym zanim nie ma absolutnej pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem.. Więc dziękuję za zrozumienie

Totalnie rozumiemy to, że Ania Wendzikowska w tej chwili pragnie mieć nieco prywatności - należy się to zarówno przyszłej mamie, jak i maleństwu. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować radosnej nowiny!

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner jest w ciąży z drugim dzieckiem? >>>