Jedna z naszych Kobiet Roku Glamour 2018, Anja Rubik, wielokrotnie eksperymentowała z długością swojej fryzury. Naprawdę trudno nam się zdecydować, czy wolimy ją w długich włosach, czy krótszych, przy jakich pozostaje już od dłuższego czasu. Zdążyliśmy jednak przyzwyczaić się, że zawsze pozostawała przy swoim naturalnym odcieniu blond, a zmieniał się jedynie jego odcień. Dlatego sporym zaskoczeniem było dla nas pojawienie się Anji na wybiegu podczas wczorajszego pokazu Saint Laurent w ramach Paris Fashion Week w zupełnie innym kolorze. A jak się okazuje, chwilę wcześniej modelka pochwaliła się nim na swoim Instagramie. Anja jest teraz... ruda!

ZOBACZ TAKŻE: Anja Rubik rusza z pop-up szkołą #SEXEDPL! Pierwsze zajęcia już dziś

Anja Rubik przefarbowała włosy na rudo!

Pod zdjęciem, jakie Anja wrzuciła na swój instagramowy profil, pojawiło się sporo komentarzy, odnoszących się do nowej fryzury top modelki. A wśród nich wiele pozytywnych opinii, także tych fanów i obserwatorów Anij, którzy mimo wszystko wolą ją w blondzie. Wygląda na to, że przefarbowanie włosów odbyło się na potrzeby pokazu najnowszej kolekcji przyjaciela Rubik, Anthony'ego Vaccarello. Ale kto wie, może muza dyrektora kreatywnego Saint Laurent stwierdzi, że dobrze czuje się w tym wydaniu i postanowi dłużej pozostać ruda. Jej obecną fryzurę, jak i kilka poprzednich możecie zobaczyć w naszej GALERII

Anja Rubik na pokazie Saint Laurent wiosna-lato 2019

Co do samego show, prezentacja kolekcji na sezon wiosna-lato 2019 francuskiego domu mody odbyła się w niesamowitych okolicznościach, bo w fontannie na terenie placu Trocadéro, czyli pod samą Wieżą Eiffla. Był to z pewnością jeden z najbardziej efektownych pokazów, jakie do tej pory zorganizował Vaccarello. Sporo znanych nazwisk nie mogło sobie odmówić uczestniczenia w tak wyjątkowym wydarzeniu. W pierwszym rzędzie projekty projektanta Saint Laurent oglądali m.in. Cindy Crawford, która dopingowała też maszerującą po wybiegu córkę, Kaię Gerber, inna ikona modelingu Kate Moss, Rosie Huntington-Whiteley, wielki fan męskiej linii Saint Laurent G-Eazy, Salma Hayek, aktorskie małżeństwo Alison Brie i Dave Franco, Nichole Richie, jak również polska reprezentacja - Jessica Mercedes, Joanna Przetakiewicz i Kate Rozz.

ZOBACZ TAKŻE: Najmodniejsze kolory włosów na sezon jesień-zima 2018/2019