Mało kto wie, że Anja Rubik ma starszą siostrę. Mimo że nie widują się często (gwiazda podbija światowe wybiegi, a jej bliscy mieszkają na co dzień w Polsce), to z Joanną Matuszczyk łączy ją wyjątkowa - bardzo silna więź. Gwiazda pokazów i kampanii promujących kolekcje topowych domów mody często podkreśla, że dzieląca je odległość nie zniszczyła ich relacji, są ze sobą bardzo zżyte. Na początku maja jej siostra obchodziła urodziny. Z tej okazji opublikowała na Instagramie serię zdjęć z prywatnego albumu. To pierwszy taki post od dawna. 

Anja Rubik świętuje urodziny siostry na Instagramie

Urodziny swojej ukochanej siostry Anja Rubik postanowiła świętować również w mediach społecznościowych, gdzie dodała post ze wspólnymi zdjęciami.

Happy Birthday Sis – napisała Anja Rubik na Instagramie i dodała emotikonę w kształcie balona.

Anja Rubik pokazała starszą siostrę w mediach społecznościowych

Post, który możecie zobaczyć poniżej, składa się z trzech zdjęć. Pierwsze z nich przedstawia dziewczyny w dzieciństwie. Joanna trzyma Anję na rękach, obie uśmiechają się do aparatu. Drugie w pełni poświęcone jest siostrze modelki, a na trzecim znów pozują razem. Tym razem już są już dorosłe. Podobieństwo między kobietami jest uderzające. Wy też je zauważacie?

W komentarzach posypały się życzenia od fanek i fanów jednej z najpopularniejszych modelek na świecie, którzy życzą Joannie Matuszczyk wszystkiego najlepszego. My również się do nich dołączamy!