Na początku maja okazało się, że Anna Skura, jedna z najpopularniejszych rodzimych blogerek, znana w sieci jako What Anna Wears, jest w ciąży. Ania, która była wówczas gwiazdą naszej okładki, zdecydowała się poinformować o tym fakcie swoich obserwatorów na Instagramie. Miało to miejsce już w dość zaawansowanym stanie, co wcześniej udawało jej się skutecznie ukrywać. Ania wstawiła wyjątkowe wideo z Dubaju. Widać na nim, jak Ania wręcza swojemu mężowi, Markowi Warmuzowi, pudełko po biżuterii Tiffany & Co., a w nim pozytywny test ciążowy.

I kiedy już cały świat dowiedział się, że niebawem zostanie mamą, Ania nie miała problemu, żeby dzielić się tym, jak prezentuje się w ciąży i wrzucała sporo zdjęć na swój instagramowy profil. A dzisiaj opublikowała post, na jaki wszyscy fani Ani czekali z niecierpliwością, czyli wiadomość o narodzinach małej "Skurki".

ZOBACZ TAKŻE: Justin Bieber powitał na świecie nowego członka rodziny! I pokazał zdjęcie maleństwa

What Anna Wear, czyli Anna Skura została mamą! Jakiej płci jest pierwsze dziecko blogerki? 

Pierwsze dziecko Ani to dziewczynka, czego nietrudno domyślić się z wpisu Ani. Skura póki co jednak nie zdradziła imienia maleństwa, nazywa je natomiast pieszczotliwie Minioneczką.

...i rozumiesz dopiero, kiedy doświadczasz 
....
Pamietam, gdy wtedy wsiadł za mną do taxówki...
...a teraz tulimy razem naszego nowego towarzysza podróży, z którym chcemy dzielić się całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. Czas by podzielić się z Wami naszym małym, wielkim szczęściem, na które wiem jak bardzo i Wy czekaliście. 8 dni temu (przepraszam,że dopiero teraz więcej o tym dzisiaj na stories) przyszedł na świat nasz maciupki stworek Minionek.. a w zasadzie Minioneczka. Nareszcie jest z nami!
....
Przez ostatnie miesiące towarzyszyliście nam wszyscy w tej niezwykłej podróży, przez ten czas dostałam od Was dziesiątki wiadomości, z podziękowaniem za tę ciąże, że w dobie dzisiejszego świata, pogoni za karierą, byciem turbo aktywnym, podróżami, świętym spokojem ciężko jest się zdecydować na dziecko. Ja to wiem. Dlatego cieszę się, że znajdujecie tu inspiracje. A ja dziękuje Wam, że przez ten czas byliście z nami i tak strasznie wspieraliście na każdym kroku. Bez Waszego wsparcia nie byłoby tak łatwo przeżyć wszystko na własnych zasadach.
....
Z boho dziewczyny do boho mamy.
Pamiętaj, że możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i... mamusią. Jeśli tylko chcesz! ....

Ojcem dziewczynki jest podróżnik, Marek Warmuz. Para wzięła ślub w 2015 roku na Zanzibarze. Ciekawe, jakie będzie pierwsze miejsce, do którego Ania i jej mąż zabiorą swoją pociechę. Co więcej, jesteśmy przekonani, że wydarzy się to już niebawem, gdyż autorka bloga What Anna Wears przyzwyczaiła nas już do tego, że cały czas jest w drodze. A my możemy dzięki temu podziwiać wiele wspaniałych ujęć na jej Instagramie. Tymczasem zobaczcie najnowszy kadr z udziałem świeżo upieczonej mamy. Gratulacje, Aniu! 

 

...i rozumiesz dopiero, kiedy doświadczasz .... Pamietam, gdy wtedy wsiadł za mną do taxówki... ...a teraz tulimy razem naszego nowego towarzysza podróży, z którym chcemy dzielić się całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. Czas by podzielić się z Wami naszym małym, wielkim szczęściem, na które wiem jak bardzo i Wy czekaliście. 8 dni temu (przepraszam,że dopiero teraz więcej o tym dzisiaj na stories) przyszedł na świat nasz maciupki stworek Minionek.. a w zasadzie Minioneczka Nareszcie jest z nami I tak cudownie pachnie!!.... Przez ostatnie miesiące towarzyszyliście nam wszyscy w tej niezwykłej podróży, przez ten czas dostałam od Was dziesiątki wiadomości, z podziękowaniem za tę ciąże, że w dobie dzisiejszego świata, pogoni za karierą, byciem turbo aktywnym, podróżami, świętym spokojem ciężko jest się zdecydować na dziecko. Ja to wiem. Dlatego cieszę się, że znajdujecie tu inspiracje. A ja dziękuje Wam, że przez ten czas byliście z nami i tak strasznie wspieraliście na każdym kroku. Bez Waszego wsparcia nie byłoby tak łatwo przeżyć wszystko na własnych zasadach. .... Z boho dziewczyny do boho mamy. Pamiętaj, że możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i... mamusią.Jeśli tylko chcesz! .... #NeverSayNever #MyBohoBaby #szalenstwo #WhoAnnaLoves #41weeks  #Mom&dad

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) Sie 23, 2018 o 12:23 PDT

AKTUALIZACJA 28.08

Anna Skura pokazała zdjęcie córki i zdradziła imię. Oryginalne? 

Blogerka i podróżniczka nie trzymała nas zbyt długo w niepewności, jeśli chodzi o imię, jakie wybrała dla swojej córeczki. Wczoraj na Instagramie pojawiło się wyjątkowe zdjęcie maleństwa, utrzymane w klimacie pozostałych zdjęć na profilu What Anna Wears, obok którego pojawił się wpis. Skura zdradza w nim, jak zdecydowała się nazwać swoją pierwszą pociechę. I jak możecie się domyślać, nie jest to kolejna Ania, Zuzia albo Kasia. Dziewczynka otrzymała bowiem imię Melody. Ale to nie wszystko, gdyż rodzice zdecydowali się też na drugie imię i tutaj wybór jest nie mniej oryginalny - Imaan. A to oznacza, że mała Minionka, jak do tej pory nazywała córeczkę szczęśliwa mama, będzie nazywać się Melody Imaan Warmuz. No, z takim nazwiskiem można zdobywać świat! 

 

Say Hi to our beautiful girl - Melody Imaan our new travel buddy who has come to our life and brought us so much unexpected love and happiness! Mommy and daddy loves You! .... Poznajcie naszą dziewczynkę Melody Imaan , nową towarzyszkę naszych podróży, która wniosła w nasze życie tyle niespodziewanej miłości i szczęścia. Melody-Najmłodsza (prawie) zdobywczyni Aconcagua, dzielna mała podróżniczka, która jeszcze za nim się urodziła zdążyła odwiedzić już prawie 19 krajów na 5 kontynentach odbywając prawie 40 lotów✈️ .... .... • Maroko • Zanzibar • Vietnam • Nowy Jork • 4 nasze (jej ) miejsca na ziemi bliskie naszym sercom, rozłożone po całej mapie • Maroko - nasz pierwszy dom i tam wszystko się zaczęło •Zanzibar - to tam wzięliśmy ślub • Vietnam - stamtąd „przywieźliśmy” Melodyjkę •Nowy Jork - tu przyszła na świat Kochamy Cię Maluszku i witamy na tym pieknym świecie! .... #Melody #BabyGirl #WhoAnnaLoves #shestheone Fot @sonimariestudio

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) Sie 27, 2018 o 3:35 PDT