Anna Wintour została babcią! Jej córka Bee Shaffer urodziła swoje pierwsze dziecko [płeć, imię]

Największa szycha świata mody – wieloletnia redaktor naczelna amerykańskiego „Vogue'a”, która dziś zarządza także innymi edycjami tytułu – Anna Wintour właśnie została babcią! Jej córka, Bee Shaffer, a właściwie już Bee Carrozzini, bo 34-latka przyjęła nazwisko po mężu, urodziła swoje pierwsze dziecko. Płeć i imię nie są już tajemnicą. Podobnie jak wygląd maluszka, bo dumna mama nie zwlekała zbyt długo i dzieckiem pochwaliła się na Instagramie. Wiemy więc, że córka Anny Wintour powitała na świecie synka, któremu dała na imię Oliver!

„Oliver Sozzani Carrozzini” – pod zdjęciem synka, które udostępniła niedawno na swoim profilu, napisała dumna mama. Dodając datę narodzin dziecka – 25 października 2021 roku. Od imienia oddzielając ją emotikonką serduszka (wiadomo!). Bee Shaffer pokazała zresztą nie jedno zdjęcie, lecz całą galerię – w tym zbliżenie na twarz maluszka, co ostatnio nie jest zbyt popularne wśród gwiazd. Oczywiście maluszek jest też bardzo modnie ubrany, bo ma na sobie dzianinowy total look – robione na drutach spodenki i czapkę z porożem i uszami jelenia. Najlepiej zresztą zobaczcie sami. Zdjęcia czekają na Was w naszej galerii. 

Bee Shaffer – mąż i i historia związku

Pod zdjęciem wciąż pojawiają się nowe komentarze z gratulacjami. A w rozmowie z „Page Six” osoba z najbliższego otoczenia rodziny wyznała, że „wszyscy są absolutnie zachwyceni” pojawieniem się na świecie dziecka. Warto dodać, że ojcem małego Olivera jest Francesco Carrozzini, którego Bee Shaffer poślubiła w 2018 roku – dwa lata po tym, kiedy para zaczęła się spotykać. Ceremonia zaślubin odbyła się na na wyspie Long Island, a w uroczystościach czynny udział brał Colin Firth! 

Oliver Sozzani Carrozzini to pierwsze dziecko Bee i Francesco Carrozzinich. Córka Anny Wintour po raz pierwszy z ciążowycm brzuszkiem pojawiła się podczas MET Gali 2021 – święta mody rokrocznie organizowanego przez jej słynną mamę, tym razem – we wrześniu, a nie jak zwykle w maju (z powodu pandemii). Dziś chłopczyk jest już na świecie. Gratulujemy!