Pod koniec marca pisałyśmy o tym, że Antonii Królikowski najprawdopodobniej znowu jest zakochany. Aktor opublikował bowiem tajemnicze zdjęcie, na którym widzimy jego cień, a także zarys sylwetki siedzącej obok kobiety (znajdziecie je TUTAJ). Fani już wtedy byli pewni, że młody gwiazdor ma nową dziewczynę. Co ciekawe, mniej więcej w tym samym czasie dowiedzieliśmy się, że również jego była dziewczyna, Julia Wieniawa, poradziła sobie z poważnym rozstaniem, a teraz odnalazła szczęście u boku popularnego muzyka – Barona z grupy Afromental. Młoda aktorka potwierdziła, że jest w związku z jurorem programu The Voice of Poland. Oboje przyznali też, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Od tamtej pory fani czekali na podobne deklaracje ze strony Antka Królikowskiego. I doczekali się! Gwiazdor znany z takich produkcji, jak Przyjaciółki, Miasto 44, czy 39 i pół opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które wyraźnie wskazuje na to, że Antek Królikowski ma nową dziewczynę!

Julia Wieniawa i Baron po raz pierwszy oficjalnie razem! >>>

Antek Królikowski ma nową dziewczynę! Aktor opublikował pierwsze wspólne zdjęcie z ukochaną

Na Instagramie aktora pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Antka Królikowskiego w towarzystwie tajemniczej blondynki. Opis fotki, #partnersincrime, nie pozostawia żadnych wątpliwości, że to nowa dziewczyna gwiazdora (szczególnie, że całość dopełnia emotikonka w kształcie serca). Fani są zachwyceni wybranką Antka Królikowskiego - doceniają jej subtelny i naturalny wygląd. Pierwsze wspólne zdjęcie pary znajdziecie w naszej galerii (na górze strony). Uważacie, że pasują do siebie? Naszym zdaniem wyglądają bardzo uroczo. Antkowi Królikowskiemu i pięknej blondynce życzymy wszystkiego dobrego!

Olga Frycz w mocnych słowach i bardzo szczerze opowiedziała o „instamacierzyństwie” i swojej relacji z „instamatkami” >>>