Pod koniec czerwca dowiedzieliśmy się, że Antek Królikowski rozstał się z dziewczyną po 1,5 roku. Jego była już partnerka, Katarzyna Dąbrowska, napisała na swoim prywatnym profilu na Instagramie: „Dziękuję z 1,5 roku. Nie jesteśmy już z Antkiem razem”. Nie pozostawiła żadnych wątpliwości co do tego, że ich związek się skończył. Fani byli mocno zaskoczeni, ponieważ kibicowali im od początku. Para poznała się przez wspólnych znajomych – Kasia nie jest związana z show-biznesem. Niektóre źródła twierdzą, że jest prawniczką i pracuje w jednej z warszawskich kancelarii. Antek i Kasia tworzyli dobraną parę. Nie wiadomo, co było przyczyną rozstania. Królikowski do tej pory nie wypowiedział się na ten temat.

Antek Królikowski ma nową dziewczynę?! To znana aktorka 

Niespełna dwa tygodnie później serwis Pudelek doniósł, że Antek Królikowski ma nowy obiekt westchnień. Aktor bawił się niedawno na urodzinach dziennikarki Gabi Drzewieckiej – wieczór spędził ze swoją długoletnią przyjaciółką i znajomą po fachu, Joanną Opozdą. Para wymieniała czułości, trzymała się za ręce, a Antek obdarowywał Asię pocałunkamiw policzek, które równie dobrze mogły być przyjacielskie. Informator serwisu powiedział, że chociaż para bawiła się razem to ciężko stwierdzić charakter ich relacji. Pudelek skontaktował się nawet z Joanną Opozdą, która tajemniczo skomentowała: „Znamy się z Antkiem od lat, teraz przygotowujemy wspólny projekt, ale za wcześnie, żeby o tym mówić". 

Teraz możemy mieć jednak pewność, że między Antkiem Królikowskim i Joanną Opozdą jest coś więcej. Jakiś czas temu ten sam portal opisał kłótnię, do której doszło w jednej z warszawskich restauracji, po tym jak pracująca tam kelnerka wylała na gwiazdorską parę zamówione wcześniej drinki. Aktorowi nie spodobał się sposób, w jaki redakcja opisała całe zdarzenie, dlatego postanowił do niej napisać i przedstawić własną wersję wydarzeń. Przy okazji potwierdził, że spotyka się z Joanną Opozdą. 

W wiadomości Antka Królikowskiego do redakcji serwisu Pudelek czytamy, że w wyniku nieszczęśliwego wypadku ubrania gwiazd nadawały się tylko do prania. Na zewnątrz było dość chłodno, dlatego zakochanym miało zależeć na szybkim zapakowaniu jedzenia, opłaceniu rachunku i równie sprawnej ewakuacji z lokalu. Aktor dodał, że liczyli także na przeprosiny od kelnerki, których finalnie mieli nie otrzymać. Szczególną uwagę zwraca jednak druga część wysłanej przez Antoniego Królikowskiego wiadomości: „Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł...". Uważacie, że aktor i aktorka pasują do siebie?

O Antku Królikowskim znów jest głośno – nie tylko za sprawą nowej wybranki jego serca. Niedawno magazyn Super Express poinformował, że aktor zagra w jednym filmie z Julią Wieniawą, swoją byłą dziewczyną. Para rozstała się pod koniec 2018 roku po dwóch latach związku. Teraz mają zagrać parę, którą połączyła miłość do czworonoga. Tytuł filmu romantycznego nosi tytuł Miłość ma cztery łapy. – Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej – donosi Super Express. Niestety nie znamy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących produkcji.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają razem w filmie! >>>