Adriana Grande ma ostatnio dość ciężki czas. Na początku września świat obiegła informacja o śmierci Mac Millera, byłego chłopaka artystki, z którym spotykała się od sierpnia 2016 do maja 2018 roku. Czyli wtedy też, gdy przeżywała chwile grozy podczas koncertu w Manchesterze 22 maja 2017 roku, gdzie doszło do zamachu terrorystycznego. By oddać hołd ofiarom, Ariana zorganizowała koncert charytatywny, podczas którego wystąpiła m.in. z Jamesem McCormickiem (tak naprawdę nazywał się amerykański raper). Nikt nie pomyślałby, że ich duet przejdzie wówczas do historii właśnie także z powodu tak wczesnej śmierci Mac Millera. Choć ostatnio wszystko wskazywało na to, że u Ariany w końcu zaczyna się układać - artystka wydała nową płytę Sweetener, którą promował singiel No tears left to cry i szybko podbił listy przebojów na całym świecie, a także ponownie się zakochała. I to do tego stopnia, że po miesiącu znajomości z aktorem i komikiem Petem Davidsonem przyjęła jego oświadczyny. Niestety, sielanka nie trwała zbyt długo, bo niewiele ponad pięć miesięcy. Dzisiaj Ariana znowu jest singielką i wygląda na to, że teraz zamierza skupić się przede wszystkim na pracy. Artystka ogłosiła trasę koncertową Sweetener World Tour, w którą ruszy już w marcu przyszłego roku.

Pete Davidson skomentował rozstanie z Arianą Grande. Dlaczego zerwali zaręczyny? >>>

Ariana Grande: koncerty w ramach trasy Sweetener World Tour 2019 

W ramach światowego tournée, rozpoczynającego się 18 marca w Albany, a kończącego się trzy miesiące później w Nowym Jorku w Madison Square Garden, Ariana Grande da kilkadziesiąt koncertów. Póki co jednak, wokalistka wzięła pod uwagę jedynie Amerykę Północną, czyli Stany Zjednoczone oraz Kanadę. Oprócz Albany i Nowego Jorku, Ariana zawita m.in. do Bostonu, Waszyngtonu, Chicago, Toronto, Los Angeles czy Nowy Orlean. Jeśli jesteście fanami Grande, a przy okazji planujecie w przyszłym roku wybrać się za ocean, możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i wylądować na którymś z show wokalistki.  

Ariana Grande zareagowała na śmierć Mac Millera. Jej publikacja chwyta za serce >>>

Ariana Grande zagra w Polsce w 2019 roku?

Skoro Ariana Grande zaplanowała amerykańską część trasy, na pewno wkrótce ogłosi też europejskie tournée. I jesteśmy przekonani, że w końcu uda jej się zawitać także do Polski. Kto wie, może będzie to jeszcze w 2019 roku. Skoro ostatni koncert w Nowym Jorku zagra w czerwcu, będzie miała czas, żeby złapać oddech i kontynuować trasę, na przykład jesienią. Polscy fani Ariany czekają na ten występ od bardzo dawna. Miało do niego dojść w Łodzi, na tamtejszej Atlas Arenie 31 maja oraz 1 czerwca 2017 roku, ale oba koncerty zostały odwołane w związku z wydarzeniami w Manchesterze. 

Pete Davidson wytatuował sobie inicjały Ariany Grande! Zobaczcie zdjęcia >>>