Dotąd to Selenę Gomez określano mianem królowej Instagrama. Bardzo długo prowadziła najpopularniejsze konto w całym serwisie. Jednak jesienią 2018 roku jej rekord został pobity przez Cristiano Ronaldo, który obecnie plasuje się na pierwszym miejscu instagramowej piramidy popularności. 34-letniego piłkarza obserwuje na Instagramie aż 156 milionów osób!

Mimo tego, że Selena Gomez musiała oddać tytuł najpopularniejszego profilu na Instagramie, to wciąż pozostawała najchętniej obserwowaną kobietą na platformie. Teraz jednak musi zrzec się tronu, gdyż i ten rekord został pobity. Nową królową Insta została bowiem inna znana wokalistka, Ariana Grande. Autorkę takich hitów, jak thank u, next, czy 7 rings obserwuje ponad 250 tysięcy osób więcej, niż Selenę.

Ariana Grande i jej niefortunny tatuaż - o co w ogóle tutaj chodzi? >>>

Ariana Grande najpopularniejszą kobietą na Instagramie! Ile osób ją obserwuje?

Ariana Grande ma już ponad 146 milionów followersów. Według zagranicznych mediów, dość nagły wzrost popularności w sieci, Ariana powinna zawdzięczać swojej twórczości. Jej najnowsze piosenki biją rekordy na całym świecie! Poza tym, nowa rekordzistka jest bardzo aktywna użytkowniczką social mediów – regularnie (nawet kilka razy dziennie!) publikuje zdjęcia i wideo na swoim profilu na Instagramie, a także chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem InstaStory. Inaczej jest w przypadku Seleny Gomez, która posty wrzuca raz na kilka dni, ma za sobą też przerwy od aktywności w social mediach.

Czy Ariana Grande pokona również Cristiano Ronaldo, a tytuł najchętniej obserwowanej osoby na Instagramie powróci do kobiety? Trzymamy za to mocno kciuki!

Instagram usuwa followersów: Kylie Jenner straciła 2,5 mln. Jest oficjalne oświadczenie >>>