Ariana Grande po ciężkim okresie w swoim życiu powoli staje na nogi. Po tym, jak we wrześniu niespodziewanie zmarł jej były chłopak, Mac Miller, wokalistka rozstała się ze swoim narzeczonym, Pete’m Davidsonem, z którym łączył ją intensywny związek. Para zaręczyła się po kilku tygodniach znajomości i zamieszkała razem, planując wspólną przyszłość. Niestety śmierć Mac Millera bardzo ją wstrząsnęła, a najlepszą terapią okazała się muzyka. Dzięki temu jest szansa, że po pół roku od premiery ostatniej płyty Sweetener, Ariana Grande wyda nowy album. Uznana za najbardziej wpływową kobietę 2018 roku przez magazyn Billboard artystka wydała już 2 single zapowiadające nowe wydawnictwo: thank u, next oraz Imagine. Do pierwszego utworu powstał teledysk, inspirowany kultowymi filmami z lat 2000 i zdążył pobić rekordy popularności.

Artystka ogłosiła trasę koncertową Sweetener World Tour 2019, która przewiduje również europejską część. Wśród krajów takich jak Londyn, Kopenhaga, Berlin, Wiedeń, Amsterdam i Paryż znalazła się Polska! Ariana Grande miała wystąpić w naszym kraju na dwóch koncertach w Łodzi w 2017 roku, ale kilka tygodni wcześniej doszło do tragicznych wydarzeń w Menchesterze. Po jej show terrorysta uruchomił ładunek wybuchowy. Zginęły 23 osoby, a ponad 100 zostało rannych. 

Ariana Grande w Polsce w 2019 roku - data, miejsce, bilety

Jeśli chodzi o datę koncertu Ariany Grande w Polsce w przyszłym roku, odbędzie się on 9 września 2019 roku. Miejsce, w którym wystąpi artystka to Tauron Arena w Krakowie, jedna z największych hal w naszym kraju o maksymalnej pojemności ponad 20 400 widzów. Nie mamy wątpliwości, że występ 25-latki przyciągnie tłumy i wyprzeda się w błyskawicznym tempie. Ceny biletów nie są znane, podobnie jak data rozpoczęcia sprzedaży wejściówek, ale o wszystkim będziemy informować Was na bieżąco! Kto nie może doczekać się koncertu Ariany Grande w Polsce w ramach Sweetener World Tour 2019?

Ariana Grande pod ostrzałem krytyki. Wykorzystuje śmierć Mac Millera, by zdobyć popularność?! >>>