Ashley Graham to postać, której z pewnością nie trzeba przedstawiać tym, którzy interesują modą. Gwiazda amerykańskiego modelingu, którą można było oglądać w pokazach takich sławnych marek jak Michael Kors, Dolce & Gabbana i Tommy Hilfiger, podzieliła się właśnie z fanami ekscytującymi wieściami. Za pośrednictwem Instagrama, gdzie jej profil obserwuje aktualnie już niemal 16 milionów użytkowników serwisu, poinformowała o swoim porodzie.

Ashley Graham ponownie została matką

Sławna modelka na bieżąco relacjonowała przebieg swojej bliźniaczej ciąży w mediach społecznościowych. Nie było więc tajemnicą, że Graham i jej mąż spodziewają się dwóch synów. Z wpisu 34-latki wynika, że bliźniaki urodzili się w piątek, 7 stycznia w godzinach porannych lokalnego czasu. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że tym razem ikona ruchu body positive zdecydowała się na poród domowy.

Justin i ja z radością informujemy, że nasi chłopcy są już na świecie. Urodzili się dziś rano w domu - napisała na InstaStory.

Ashley uspokoiła też swoich obserwatorów i zdradziła, że nowo narodzeni synowie czują się dobrze.

Są szczęśliwi i zdrowi - czytamy.

Rodzina modelki liczy w tym momencie już pięć osób. Przypomnijmy, że 18 stycznia 2020 roku Graham i jej mąż zostali rodzicami syna, którego nazwali Isaac Menelik Giovanni Ervin. Imiona młodszych braci chłopca nie są jeszcze znane. Świeżo upieczona mama przyznała jednak, że jak tylko dojdzie do siebie po porodzie, to z radością zdradzi fanom wszelkie szczegóły.