Wyjeżdżając na festiwale wiedzieliśmy, że potrzebujemy niezawodnego sprzętu, który poradzi sobie w trudnych warunkach i sprawi, że praca w terenie będzie dla nas przyjemnością. Zdecydowaliśmy się na laptopa marki Asus model ZenBook Flip UX360. Dlaczego? Ten elegancki komputer jest po prostu stworzony do pracy zadaniowej!
 

Asus ZenBook Flip UX360 - super smukły i super lekki

Podczas Orange Warsaw Festival, Open'er Festivalu i Kraków Live Festivalu nie rozstawaliśmy się z komputerem. Wszystko po to, aby na bieżąco relacjonować dla Was najciekawsze momenty z trzech największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Potrzebowaliśmy zatem lekkiego sprzętu. Asus ZenBook Flip UX360 wykonany jest z litego aluminium, a to oznacza, że obudowa mająca zaledwie 13,9 mm w połączeniu z piórkową wagą 1,3 kg sprawia, że jest urządzeniem w 100% mobilnym.

Możemy Was zapewnić, że szybko zaprzyjaźnicie się z tym modelem i będziecie chcieli go zabierać w każde możliwe miejsce. Jego obecność jest wręcz nieodczuwalna w bagażu.
 

Asus ZenBook Flip UX360 - laptop dla prawdziwych pracusiów

Jak często narzekacie na wieszający się system w swoim komputerze podczas wytężonej pracy? Mając Asusa ZenBook Flip UX360 szybko o tym zapomnicie. Jego wydajność sprawdzi się zarówno podczas codziennej pracy, jak i korzystania z multimediów, odczujecie prawdziwą przyjemność z wielozadaniowej pracy - wszystko dzięki energooszczędnemu procesorowi Intel® CoreTM. 

Dodatkowym atutem tego modelu jest bez dwóch zdań klawiatura. To arcydzieło ergonomicznego wzornictwa, zapewniające największą w swojej klasie przyjemność pisania. Pełnowymiarowe klawisze posiadają zoptymalizowany skok 1,5 mm, co gwarantuje komfort pisania jak na komputerze stacjonarnym.
 

Asus ZenBook Flip UX360 - bateria, która wytrzyma wiele

To koniec z rozładowującym się sprzętem podczas długiej podróży. Akumulator litowo-polimerowy o dużej pojemności, który zapewnia zasilanie nawet do 12 godzin pomiędzy kolejnymi ładowaniami. Tak więc nawet długi lot międzykontynentalny nie stanowi dla ZenBooka Flip dużego problemu. Testowaliśmy Asusa pod tym kątem i śmiało możemy Was zapewnić, że ta bateria wielokrotnie Was zaskoczy. 
 

Asus ZenBook Flip UX360 - laptop dla kochających seriale

Nie samą pracą człowiek żyje, prawda? Po ciężkim dniu na terenie festiwalu zawsze znaleźliśmy chwilę na nasze ulubione zajęcie, czyli oglądanie seriali. Asus ZenBook Flip UX360 jest do tego po prostu stworzony.

Po pierwsze, niezwykle ostry ekran z odwzorowaniem gamy barw NTSC sprawia, że ZenBook Flip daje Ci kalejdoskop kolorów, które są bardziej żywe i dokładne. Dzięki jasności na poziomie 350 cd/m2 oraz wysokiej jakości wyświetlacza IPS, obraz staje się realistyczny, pod każdym kątem.

Po drugie, dźwięk w trybie film pozwoli Wam przeżyć naprawdę wciągające doświadczenia kinowe. Opcja ta wzmacnia bas i wysokie częstotliwości, aby zaprezentować Wam, wszystkie efekty dźwiękowe w ich pełnej krasie. W połączeniu z obrotowym ekranem 360 stopni oglądanie ulubionych seriali na Asusie ZenBook Flip UX360 to prawdziwy komfort. A o tym, jak bardzo jest to wciągające zajęcie, mogliście przekonać się oglądając na naszym Facebooku trzy filmy poświęcone właśnie serialom i Asusowi!