Rekrutacja bliskich współpracowników członków rodziny królewskiej jest wieloetapowa i bardzo skomplikowana – żadna inna praca nie jest chyba tak trudna do zdobycia i obwarowana tak licznymi ograniczeniami. Klauzula poufności to pierwszy dokument, który kandydaci na współpracowników royal family  podpisują – tuż po złożeniu parafki na umowie o pracę.

Chciałybyście mieć suknię ślubną jak Meghan Markle? Możecie! Za niecałe 200 zł

I co ciekawe – dyskrecja obowiązuje ich także po zmianie posady. Nie inaczej jest z asystentką Megan Markle, która jak właśnie się dowiedzieliśmy, będzie kontynuować karierę w innej roli. Co ciekawe, zgodnie z doniesieniami zagranicznych serwisów, także dwie inne osoby z najbliższego otoczenia rodziny królewskiej zmienią pracę – w tym. m.in. wieloletnia sekretarz monarchii, Samatha Cohen. Wygląda na to, że mimo zmiany zawodowych planów nie ma więc szans na to, by na światło dzienne wyszły jakieś ciekawostki z życia najbardziej dynamicznej i cieszącej się chyba największą sympatią opinii publicznej pary.  

Nie wiadomo dokładnie co się stało, bo jak można się domyśleć Pałac Kensington nie udziela oficjalnych informacji w takich sprawach. Trzeba jednak przyznać, że zwłaszcza w obliczu faktu, iż Meghan spodziewa się dziecka, sprawa jest co najmniej zastanawiająca. Melissa (znane jest tylko imię byłej już asystentki Meghan Markle) nie tylko wspierała księżną Sussex w organizacji royal wedding. Jej pomoc okazała się nieoceniona także gdy na jaw wyszła nieprzyjemna sytuacja z ojcem Meghan w roli głównej (ujawniono, iż Thomas Markle sprzedawał brukowcom zdjęcia córki i informacje dotyczące jej życia prywatnego). Zresztą warto dodać, że Melissa pracowała dla Meghan zanim ta powiedziała księciu Harry’emu tak. Po ślubie oczywiście przybyło jej obowiązków: organizowanie podróży książęcej pary, planowanie i pomoc w realizacji oficjalnych wizyt, garderoba księżnej, a także opieka nad ciężarną Meghan. Jak sadzicie, z czego wynika rotacja na stanowiskach w Pałac Kensington? Czy najbliższą współpracowniczkę księżnej przerosła ilość obowiązków związanych a asystowaniem Meghan Markle

Oto, dlaczego Meghan Markle najczęściej nosi właśnie ten kolor!