Gwiazdy co roku angażują się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, czyli największą zbiórkę w naszym kraju. W 2018 roku Jurek Owsiak i jego fundacja pobiła rekord, gromadząc 126 milionów na leczenie noworodków. W tym roku trzymamy kciuki za kolejną rekordową sumę! W najbliższą niedzielę odbędzie się finał WOŚP 2019. Z tej okazji w całej Polsce wolontariusze będą zbierać pieniądze na na wsparcie wyspecjalizowanych placówek medycznych, zajmujących się diagnostyką i leczeniem ciężko chorych dzieci, odbędą się także koncerty różnych artystów. Jeśli już teraz chcecie wesprzeć fundację, możecie wylicytować ciekawe rzeczy, przekazane przez aktorów, sportowców, muzyków, projektantów mody i gwiazdy internetu. 

Najciekawsze aukcje WOŚP 2019, czyli co gwiazdy przekazały na licytację

Patrząc na to, jak sprawy mają się, jeśli chodzi o aukcje gwiazd na Allegro, z których dochód zostanie przekazany na WOŚP 2019, nie mamy wątpliwości, że w tym roku padnie kolejny rekord. Największą popularnością cieszy się obiad z Robertem Lewandowskim. Do końca aukcji pozostały 2 tygodnie, a obecnie cena wynosi ponad 50 tysięcy złotych. Żona piłkarza, Anna Lewandowska również dołączyła do Wielkiej orkiestry i przekazała zaproszenie na swój słynny obóz sportowy. Gosia Baczyńska ofiarowała: zaproszenie na pokaz mody, obiad w towarzystwie projektantki i spędzenie dnia w pracowni oraz możliwość podejrzenia pracy od kulis. Natomiast Dawid Woliński przekazał satynową suknię z najnowszej kolekcji. Dużą popularność zyskuje także Małomiasteczkowy Kiosk, w którym Dawid Podsiadło sprzedawał swoje płyty podczas trasy koncertowej. Artysta ogłosił aukcję dopiero wczoraj, ale cena już wynosi ponad 3 tysiące złotych. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że muzyk zobowiązał się dostarczyć kiosk osobiście. 

Kolejną wyjątkową aukcją jest licytacja Zuzy Kołodziejczyk, zwyciężczyni programu Top Model. Jeśli chcecie wziąć udział w sesji zdjęciowej, która ukaże się na łamach magazynu Glamour, to marzenie może się spełnić! Po szczegóły zajrzyjcie do naszej galerii. 

W galerii znajdziecie najciekawsze aukcje WOŚP 2019, a wszystkie licytacje oczywiście na Allegro.pl.

Kasia Tusk przekazała swoją suknię ślubną na aukcję WOŚP. I zdradziła też, kto ją zaprojektował! >>>