Avril Lavigne nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Autorka hitu „Complicated” po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu w wieku zaledwie 21 lat. Jej małżeństwo z wokalistą pop punkowego zespołu Sum 41, Deryckiem Whibleyem, nie przetrwało próby czasu. Po trzech latach od hucznego ślubu artystka złożyła pozew o rozwód, który sfinalizowano w 2010 roku. Następnie przez dwa lata spotykała się z Brodym Jennerem, gwiazdorem serialu „The Hills”. Po rozstaniu z przyrodnim bratem Kylie i Kendall wokalistka ponownie ulokowała swoje uczucia w koledze z branży muzycznej. Jej romantyczna relacja z Chadem Kroegerem, czyli liderem znanego zespołu Nickelback, zrodziła się w studiu nagraniowym podczas prac nad jej piątym albumem. Później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Zaręczyli się po zaledwie miesiącu randkowania, a po roku związku byli już oficjalnie małżeństwem. Sielanka niestety również nie trwała zbyt długo. We wrześniu 2015 roku ogłosili separację. Ich relacji nie dało się już uratować.

Avril Lavigne i jej miłości

Po rozwodzie z wokalistą Nickelback Avril była jeszcze w paru nieformalnych związkach. Jej serce skradli kolejno miliarder Phillip Sarofim oraz muzyk Pete Jonas. Nie jest tajemnicą, że po ostatnich miłosnych porażkach piosenkarka miała już szczerze dość mężczyzn. Cierpienie, rozczarowanie i złość posłużyły jej zresztą za inspirację do stworzenia albumu pod wymownym tytułem „Love Sux” (z ang. miłość jest do bani). Los jednak chciał, że podczas prac nad płytą o złamanym sercu i toksycznych relacjach... gwiazda ponownie się zakochała. Nowym obiektem westchnień Lavigne został Derek Ryan Smith, występujący pod pseudonimem Mod Sun. Amerykański piosenkarz, songwriter, multiinstrumentalista i raper nie tylko więc pomógł jej nagrać jeden z najlepszych krążków w jej dotychczasowej karierze, ale także sprawił, że ponownie uwierzyła w prawdziwą miłość.

Do trzech razy sztuka?

Na początku kwietnia amerykańskie portale plotkarskie obiegły doniesienia o rzekomych zaręczynach Avril i jej nowego partnera. Dowodem miał być imponujący pierścionek na TYM palcu, który fani i fanki dostrzegli na najnowszych zdjęciach paparazzi. 37-latka i młodszy od niej o trzy lata wybranek początkowo nie komentowali tych spekulacji, ale gdy o sprawie zaczęło się już robić głośno w mediach na całym świecie, w końcu postanowili przerwać milczenie.

W czwartek zakochani potwierdzili, że faktycznie są po słowie. Z instagramowego wpisu Avril dowiadujemy się, że zaręczyny miały miejsce 27 marca w Paryżu. Mod Sun poprosił ją o rękę w pobliżu Wieży Eiffla.

Tak! Kocham cię na zawsze - napisała po francusku Avril.

Tak bardzo cię kocham! Na wieku wieków mój aniele - odpowiedział jej świeżo upieczony narzeczony.

Zdjęcia z romantycznych zaręczyn Avril Lavigne i Mod Suna znajdziecie w galerii.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.