Azja Express 2 wraca do telewizji w środę, 6 września. I się zacznie! Już widzieliśmy pierwszy odcinek drugiej edycji programu, więc wiemy, że będzie się działo! A tacy uczestnicy Azja Express 2, jak Tymon Tymański, Antoni Pawlicki, Marta Wierzbicka i Joanna Przetakiewicz, na pewno podzielą publiczność. Jedni będą ich kochać, a innych będą oni irytować. Trasa wyścigu Azja Express 2 biegnie przez Indi i Sri Lankę. Producenci show TVN zapewniają, że będzie trudniej niż w pierwszej edycji. Uczestnicy programu też są całkowicie inni i mocno ze sobą skontrastowani. Nie zmieniła się natomiast prowadząca: gospodynią Azja Express pozostaje Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka spędziła w Indiach i na Sri Lance niemal miesiąc. Nie było łatwo, bo blondynki z jasną karnacją źle znoszą palące słońce i temperaturę powyżej 40 stopni. Jednak Agnieszka z wyzwaniem poradziła sobie świetnie i niespecjalnie odczuła lejący się żal z nieba. A pomogły jej w tym pomysłowe stylizacje, które przygotowała razem ze swoją stylistką, Sylwią Brzezińską. Mamy DUŻO ZDJĘĆ!

Azja Express 2: stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak Starak zaskoczyła wszystkich na konferencji promującej drugi sezon show Azja Express, pozując w etnicznym stroju i klapkach z czerwonym futerkiem i piórami. Okazuje się, że taki styl etno bardzo jej się ostatnio spodobał. A wszystko oczywiście dzięki wyprawie do Indii i na Sri Lankę. Woźniak-Starak zaczęła też nosić hinduską ozdobę bindi - kropkę lub łezkę na czole. Większość stylizacji, jakie Woźniak-Starak zaprezentuje w Azja Express 2, utrzymana jest właśnie w takim, indyjskim stylu. Rozmawialiśmy z Sylwią Brzezińską, stylistką Agnieszki. Opowiedziała nam, jak dziennikarka kompletowała swoją garderobę na wyjazd do Azji.

ZOBACZ TEŻ: Azja Express 2 - uczestnicy, trasa, wyścig. Dowiedz się wszystkiego!

Stylistka Agnieszki Woźniak-Starak, Sylwia Brzezińska, o stylizacjach gwiazdy w Azja Express 2

Agnieszka Woźniak-Starak współpracuje z Sylwią Brzezińską już od lat. To właśnie Sylwia pomogła dziennikarce TVN przygotować odpowiednie stylizacje na wyjazd do Indii i na Sri Lankę. To było niemałe wyzwanie!

Tworzenie stylizacji do programu Azja Express różni się od tych, które przygotowuję dla Agnieszki na przykład na czerwony dywan czy chociażby do programów studyjnych - wyjaśnia Brzezińska w rozmowie z Gala.pl - Jest to dość specyficzna produkcja, po pierwsze ze względu na długość kręcenia programu. Jesteśmy miesiąc w podróży, codziennie w innym miejscu i innym hotelu, dlatego garderoba ze stylizacjami musi mieć ograniczoną ilość. W tym sezonie postawiłyśmy na proste zestawy: szorty, koszulki, zwiewne spódnice oraz sukienki, zestawy mocno casualowe, które sprawdza się  też w długiej podróży.

Przewiewne sukienki i spódnice, w jakich zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak w Azja Express 2, były idealne na azjatyckie upały. Takie było też ich zadanie - miały kryć jasną skórę przed słońcem, ale też pozwolić jej oddychać.

W Indiach i na Sri Lance temperatury są bardzo wysokie, do tego dochodzi duża wilgotność powietrza. Dlatego wszystkie elementy garderoby muszą być z naturalnych przewiewnych materiałów, takich jak jedwab, bawełna czy len - wyjaśnia nam Sylwia Brzezińska. - Ubrania, które wybierałyśmy z Agnieszką, w większości pochodzą z sieciówek. Można stworzyć z nich genialne, proste zestawy. Oczywiście posiłkowałyśmy się również lokalnymi ubraniami, a stylizacje z nich stworzone świetnie podkreślały klimat miejsca oraz programu.

Mylą się więc ci, którzy myślą, że Agnieszka Woźniak-Starak na planie Azja Express ubiera się luksusowo. Indie i Sri Lanka to nie jest miejsce na torebki od Chanel czy szpilki Christiana Louboutina. Co złośliwsi wytykają Agnieszce, że teraz, gdy Szulim pośluiła milionera Piotra Woźniaka-Staraka (i zmieniła nazwisko na Woźniak-Starak) nosi się luksusowo. No cóż, jej stylizacje w Azja Express 2 wielu zaskoczą i utrą nosa hejterom!

ZOBACZ TEŻ: Widzieliśmy pierwszy odcinek Azja Express 2! Sprawdź, co będzie się działo>>