Kilka dni temu dotarła do nas bardzo smutna informacja, że Banks nie wystąpi jednak na Kraków Live Festival 2019. Amerykańska wokalistka miała być jedną z głównych gwiazd krakowskiej imprezy obok Calvina Harrisa, Post Malone’a czy DJ Snake’a. Niestety, z powodu poważnego urazu kręgosłupa, którego doznała podczas jednej z prób, artystka nie przyleci do Polski. Bardzo żałujemy, że nie usłyszymy na żywo takich kawałków, jak Godless, Look What You’re Doing To Me czy Stroke. Jeśli Wy również, mamy dla Was coś na otarcie łez. Okazuje się, że Jillian Banks jest wielką fanką jeden z rodzimych biżuteryjnych marek, UMIAR!

Zobacz także: Kraków Live Festival 2019: Banks odwołała swój koncert! Nie przyleci do Polski z powodu problemów zdrowotnych

Banks jest fanką biżuterii polskiej marki UMIAR!

UMIAR to brand założony przez Magdalenę Brzozowską i Malwinę Wysińską. Dziewczyny poznały się parę lat temu na Wydziale Wzornictwa warszawskiej ASP. Szybko okazało się, że mają nie tylko podobny gust, ale również pomysł na własny biznes. Dzisiaj tworzą jedną z najciekawszych (i naszych ulubionych!) biżuteryjnych marek na polskim rynku, a fanek ich minimalistycznych projektów - kolczyków, bransoletek, naszyjników, a ostatnio supermodnych łańcuszków do okularów - przybywa z dnia na dzień. Jedną z nich jest także niedoszła gwiazda Kraków Live Festival. Banks ma w swojej kolekcji wykonane ze srebra i pozłacane kolczyki LUNGO oraz SOL 5. Oba modele dostępne są w sprzedaży!

Zobacz także: Trendy jesień 2019: Jak nosić złotą biżuterię?

 
 

 

Przypominamy naszą rozmowę z Magdą i Malwiną w ramach cyklu #GirlBoss.