Barbara Kurdej-Szatan znana jest nie tylko z reklam znanej sieci komórkowej i ze swojej aktorskiej aktywności, ale również swoich długich blond włosów. Ciężko byłoby się przyzwyczaić do jej nowej fryzury. Namiastkę takiej metamorfozy aktorka opublikowała na Instagramie. I trzeba przyznać, że trudno ją rozpoznać. Basia zaprezentowała się jako brunetka w modnym short bobie, ale jak szybko się okazało, była to tylko peruka, w której aktorka pojawia się na deskach warszawskiego Teatru 6.piętro.

Metamorfoza aktorki do roli nie spotkała się w ciepłym przyjęciem wśród niektórych komentujących zdjęcie: „Niestety 20 lat więcej”, „Oj nie, zdecydowanie blond” – napisali followersi aktorki. Pojawiły się też porównania do gwiazdy disco polo, Shazzy oraz wokalistki Tatiany Okupnik. Ale nie brakowało też zachwytów nową fryzurą Basi. Aktorka ma tak oddanych fanów, że ci uważają, że w każdej fryzurze i kolorze wygląda pięknie. 


Gdyby jednak Barbara Kurdej-Szatan faktycznie zdecydowała się na takie cięcie, nawet bez zmiany koloru, to zyskałaby jedną z najmodniejszych fryzur. Oprócz klasycznego short boba w tym sezonie hot są również modern Diana bob, którego posiadaczką oraz boy band bob, którego posiadaczką jest Kaia Gerber. To idealna fryzura na lato – odsłania kark, więc w cieplejsze dni będzie w niej chłodniej, a także jest bardzo prosta w stylizacji.