To już pewne! Wczoraj amerykańska marka Victoria’s Secret ogłosiła swojego nowego Aniołka. Przypomnijmy, że wśród tego elitarnego grona znajduje się kilkanaście modelek, których umowa różni się od innych dziewczyn, chodzących w pokazach. Należą do nich m.in. Taylor Hill, Behati Prinsloo, Lily Aldridge, Candice Swanepoel, Elsa Hosk, Romee Strijd czy Sara Sampaio. Prestiżowy tytuł Aniołka VS wiążę się z ciężkimi treningami i restrykcyjną dietą, ale daje również ogromne możliwości. Do tego grona dołączyła właśnie Barbara Palvin, które współpracuje z amerykańską marką bielizny od 2012 roku! 25-letnia modelka pochodząca z Węgier ogłosiła radosną nowinę na swoim Instagramie, udostępniając wideo z pokazów Victoria’s Secret: „Nie wiem, od czego zacząć, ale postaram się: nigdy nie sądziłam, że coś takiego nastąpi. To przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania. Jestem bardzo podekscytowana ogłaszając, że oficjalnie jestem Aniołkiem Victoria’s Secret! Dziękuję za wiarę we mnie. Zdarzało się, że pozwalałam moim myślom, aby mnie powstrzymywały i to była ciężka droga, ale moja rodzina, mój zespół, Ed i wszyscy z VS zawsze mnie wspierali i podnosili na duchu. Jestem dumna, że reprezentuję Węgry, a co najważniejsze, to nowy rozdział w moim życiu! Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję”, napisała pod postem Barbara Palvin. 

Jaka jest różnica między Aniołkami a modelkami Victoria's Secret? >>>

Victoria’s Secret ma nowego Aniołka! Kim jest Barbara Palvin?

Barbara Palvin zastąpiła Adrianę Limę, która opuściła szeregi Victoria’s Secret po prawie 20 latach. Ostatni raz poszła w pokazie w listopadzie 2018 roku. Modelka pochodząca z Węgier pojawiła się na wybiegu VS już kilka razy, Barbara ma za sobą również udział w kampanii bieliźnianego brandu. Nie dziwi nas więc to, że wygrała casting na Aniołka VS! Jej kariera od kilku lat rozwija się w zawrotnym tempie: Palvin obecnie jest twarzą Armani Prive oraz ambasadorką Bossa. Ma na koncie współpracę z takimi domami mody jak: Calvin Klein, Prada, Nina Ricci, Miu Miu, Etro, Vivienne Westwood i Chanel. Pojawiła się również w sesjach zdjęciowych i edytorialach najważniejszych pism o modzie na czele z Glamour, Vogue i Harper’s Bazaar, a niedawno wspólnie ze swoim chłopakiem Dylanem Sprousem wystąpiła na okładce i w gorącej sesji W Magazine

Prywatnie chłopakiem Barbary Palvin jest Dylan Sprouse, jeden ze słynnych bliźniaków. Para poznała się w Nowym Jorku, gdzie obydwoje mieszkają. Spotykają się niecały rok i nie szczędzą sobie czułości na kanałach social media. Niedawno wystąpili razem w sesji zdjęciowej, Dylan wspiera Barbarę w modelingu: po zeszłorocznym pokazie VS przyniósł jej na afterparty… burgery z frytkami! Na Instagramie z kolei napisał, że jest z niej bardzo dumny, a ciężka praca się opłaciła.

Na Instagramie Barbarę Palvin obserwuje prawie 11 milionów osób! Modelka regularnie publikuje zdjęcia i filmiki zza kulis sesji zdjęciowych oraz modowych eventów. Jest także mistrzynią selfie! Co więcej wrzuca również fotografie ze swoim chłopakiem (zdradzimy, że Barbara i Dylan to jedna z naszych ulubionych par w show-biznesie). Jak Wam się podoba to, że 25-letnia Barbara Palvin została nowym Aniołkiem Victoria’s Secret?