Przedsmak "ROULETTE" autorstwa Bartka Janusza mogliśmy zobaczyć podczas występu Margaret na gali Eska Music Awards. Nic dziwnego, w końcu artystka jest muzą projektanta i jego wierną przyjaciółką. Jaka jest zatem ta kolekcja?

Talia kart, złote żetony, blask i przepych, sukces i porażka - to inspiracje. Dominującymi kolorami są natomiast czerń, biel, złoto i srebro. Niektóre ubrania obsypane są kamieniami i złotem. Specjalnie do tej kolekcji wycięto w lustrzanym pleksi motywy i symbole z kart oraz żetonów. Nowością jest zarówno linia damska, jak i męska. 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KAMPANIJNE KOLEKCJI "ROULETTE" >>>

"Moja kolekcja to historia dziewczyny, która wygrywa fortunę w kasynie i teraz obsypuje się złotem" – mówi Bartek Janusz.

W kampanii zdjęciowej udział wzięli uczestnicy programu Top Model - Osi Ugonoh i Andre Whyte. Jak mówi Bartek Janusz oboje łączą w sobie piękno, oryginalną urodę, a dodatkowo Osi kobiecość, a Andre  męstwo.

"Moja moda jest bardzo odważna, nie da się obok niej przejść obojętnie. Lubię kiedy moje ubrania przyciągają wzrok, kuszą i onieśmielają jednocześnie. Tak jest z nową kolekcją, to jednocześnie idealna propozycja na karnawał" – podkreśla Bartek Janusz.

Autorką zdjęć jest fotografka Zuza Krajewska, a za stylizację odpowiada Iwona Łęczycka "Starka".

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KAMPANIJNE KOLEKCJI "ROULETTE" >>>