O tym, że program Top Model powróci na antenę TVN mówiło się wielokrotnie, ale do tej pory były to jedynie przypuszczenia. Teraz mamy w końcu pewność, że powstaje kolejna, siódma edycja tego jednego z najpopularniejszych programów stacji, który wypromował takie twarze rodzimego modelingu, jak Jakob Kosel, Osi Ugonoh, Zuzanna Kołodziejczyk, Karolina Pisarek czy Patryk Grudowicz, laureata ostatniej, szóstej odsłony show. 

ZOBACZ TAKŻE: „Ciche miejsce” to najlepszy horror 2018 roku?

Chociaż nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, wszystko wskazuje na to, że program może znaleźć się jeszcze w tegorocznej, jesiennej ramówce TVN. Czy ponownie możemy liczyć na taki sam skład, jeśli chodzi o jury? Tego niestety też jeszcze nie wiemy, ale sądząc po publikacji na Instagramie Dawida Wolińskiego sprzed kilku dni, gdzie pojawiły się dwa kluczowe w tym temacie hasztagi: #topmodel i #newseason, ponowna obecność projektanta w programie nie powinna nikogo zaskoczyć. Nie sądzimy, żeby producenci zrezygnowali również z Marcina Tyszki, Kasi Sokołowskiej,Joanny Krupy, a także Michała Piróga, który był ogromnym wsparciem dla uczestników na etapie castingów, a następnie podczas wykonywania konkretnych zadań. 

Możecie być pewni, że jak tylko dowiemy się czegoś więcej na temat siódmej edycji Top Model, od razu Was o tym poinformujemy. A jeżeli czekaliście na wiadomość o kontynuacji formatu głównie ze względu na to, że chcecie się zgłosić do programu, radzimy Wam na bieżąco śledzić profil Top Model na Facebooku. 

ZOBACZ TAKŻE: Mamy zwiastun pierwszego filmu o Meghan Markle i księciu Harrym!