Mogłoby się wydawać, że druga połowa 2016 roku była najlepszym okresem w karierze początkującej modelki. Bella zdominowała ubiegłoroczny Tydzień Mody biorąc udział w wielu pokazach luksusowych marek, dołączyła do składu Aniołków "Victoria's Secret" i zdobyła nagrodę "Modelki roku" przyznawaną przez magazyn "GQ". Pomimo licznych sukcesów 20-letnia modelka nie osiada na laurach i zawzięcie pracuje na swoje nazwisko. 

Od początku roku 2017 Bella pojawiła się w kampaniach takich marek, jak Moschino, Fendi, Dior czy Zadig&Voltaire! Do tej listy można dopisać najnowszy projekt modelki. Hadid została gwiazdą kampanii DKNY wiosna-lato 2017. Akcja promująca wiosenną kolekcję podzielona została na dwie części. Pierwsza, to sesja zdjęciowa, którą wykonał fotograf Collier Schorr. Modelka pozuje na ulicach Nowego Jorku, ubrana w najnowsze projekty marki. 

Druga część da szansę wiernym fanom modelki na spotkanie z nią. Na czym będzie polegać gra #FindBellaDKNY? Po całym Nowym Jorku, w kawiarniach, piekarniach, sklepach z płytami czy w salonach spa zostaną poukrywane zdjęcia z najnowszej sesji modelki. Każdy, kto odnajdzie fotografię ma szansę wygrać kartę podarunkową o wartości 4,500 $ oraz spotkanie z gwiazdą.