Czyżby Justin Bieber i Selena Gomez to nie jedyna para, która dała sobie drugą szansę? Jeśli chodzi o The Weeknd i Bellę Hadid, wszystko wskazuje na to, że nie tylko modelka nie mogła pogodzić się z tym rozstaniem.

Miesiąc temu Abel Tesfaye był widziany w okolicach jej nowojorskiego apartamentu. Choć nie zostali sfotografowani, widziano ich razem także niedaleko domu matki modelki. A jeśli wierzyć nieoficjalnym źródłom - para znów utrzymuje gorącą relację i nieprzerwanie pozostaje w kontakcie: nie tylko  podczas sporadycznych spotkań, ale też na co dzień – dzwoniąc, rozmawiając na Face Timie i pisząc do siebie.

I wcale nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby okazało się że modelka i muzyk postanowili spróbować jeszcze raz. Bella w jednym z wywiadów deklarowała, że Abel zawsze będzie dla niej kimś szczególnym i zawsze będzie go kochać. Poza tym prawda jest taka, że pod względem temperamentu stanowili wyjątkowo udany duet.

I choć Bella trzymała fason przez cały czas trwania związku swego ex z Seleną Gomez i nigdy publicznie go nie skomentowała wiadomo, że ta postawa wymagała od niej nie lada wysiłku. Met Gala w maju, na której The Weeknd pojawił się ze swoją ówczesną dziewczyną, okazała się największym jak dotychczas wyzwaniem, któremu jednak Bella stawiła czoła z godnością.

Też macie wrażenie, że w temacie relacji The Weeknd i Belli Hadid wszystko jest jeszcze przed nimi?