Bella Hadid podąża śladami swojej starszej siostry Gigi i w niesamowitym tempie pobija świat modelingu. W niespełna dwa lata po światowym debiucie, na swoim koncie ma współpracę z takimi markami jak Tom Ford, Dior, Calvin Klein i już niebawem zadebiutuje na wybiegu Victoria's Secret. Wygląda na to, że Bella w najbliższym czasie będzie mogła dopisać kolejny duży projekt do swojego portfolio. 

Fani gwiazdy już od pewnego czasu podejrzewali, że modelka zaskoczy ich kolejną, ciekawą współpracą. W swoich ostatnich, casualowych stylizacjach Bella zakładała wiele elementów z najnowszej kolekcji Nike. Jak to często bywa, większość ma rację. Wczoraj na swoim oficjalnym Instagramie gwiazda zamieściła zdjęcie, które potwierdza jej nadchodzącą współpracę ze sportowym gigantem jakim jest Nike. 

Niestety nadal nie wiadomo na czym będzie polegać rola Hadid. Fani podejrzewają, że modelka zostanie najnowszą ambasadorką marki i zaprojektuje kolejną kolekcję kapsułową. Nie wiemy jak Wy, ale my nie możemy się doczekać efektów tej współpracy. Trzeba przyznać, że sportowy styl Belli powala na kolana!