Przez lata Bella Hadid pozostawała wierna długim i prostym włosom w odcieniu czekoladowego brązu. Chciała wyglądać trochę inaczej niż jej starsza siostra, Gigi Hadid, poza tym lubiła ten kolor. Mam ciemniejszą osobowość. Moja siostra jest blondynką, a ja brunetką, to dobre rozróżnienie – przyznała w 2016 roku w rozmowie z „Allure”. Natomiast pod koniec ubiegłego roku zaczęła trochę eksperymentować. Przypomnijmy, że niespełna miesiąc temu modelka rozjaśniła włosy, a tym samym przywróciła do łask odcień miodowego blondu. Ostatnio poszła o krok dalej – pokazała się na Instagramie w ultra jasnych, wręcz platynowych kosmykach. Fanki oraz fani porównali ją do Marilyn Monroe. 

Bella Hadid wygląda jak Marilyn Monroe w nowej fryzurze

Na oficjalnym profilu Belli Hadid na Instagramie pojawiło się wideo, na którym jedna z najpopularniejszych modelek na świecie poprawia swoją (nową i zaskakującą) fryzurę. Myślę, że jestem gotowa. Co myślisz? – pyta w trwającym dosłownie kilka sekund filmie. Możecie obejrzeć go tutaj:

Na głowie Belli Hadid zagościł platynowy blond. Co więcej, kosmyki zostały mocno pofalowane, przez co – jak stwierdzili fani oraz fanki – wygląda jak Marilyn Monroe. Pod postem nie brakuje komentarzy, których autorki oraz autorzy porównują ją do legendarnej aktorki, ikony stylu i popkultury. 

Bella Monroe – czytamy pod filmem opublikowanym na profilu Belli Hadid na Instagramie. 

Bella Hadid obcięła i przefarbowała włosy na jasny blond?

Wiele osób zastanawia się, czy to stała czy chwilowa metamorfoza? Choć główna zainteresowana całą sprawą nie zdradziła szczegółów, stawiamy na drugą opcję. Wiele wskazuje na to, że wideo powstało podczas sesji zdjęciowej, a Bella Hadid ma na głowie perukę. Prawdopodobnie niebawem znowu zobaczymy ją w miodowym blondzie.