W mediach od lat pojawiają się informacje dotyczące operacji plastycznych Belli Hadid. Jednak modelka nigdy nie odniosła się do tych spekulacji. Co więcej, popularny wśród gwiazd chirurg plastyczny uznał Bellę Hadid za najpiękniejszą kobietę na świecie. Według matematycznych obliczeń ma bowiem idealny kształt i proporcje twarzy. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Ale nie tylko twarz, bo również figura modelki robi wrażenie. Jest szczupła, wysportowana, a zarazem bardzo kobieca. Dzięki temu w wieku 18 lat zaczęła współpracę z Victoria’s Secret. Współpracowała też z takimi markami, jak Chanel, Moschino czy Fendi, a także pojawiała się na okładkach topowych magazynów modowych. Wiele modelek (i nie tylko) mogłoby pozazdrościć, prawda? Okazuje się jednak, że rzeczywistość nie jest tak kolorowa, jak się wydaje. Bella Hadid zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej problemów z natury mental health.

Bella Hadid zdobyła się na szczere wyznanie! Modelka chorowała na depresję

Bella Hadid wzięła udział w wydarzeniu Vogue Fashion Festival, które kilka dni temu odbyło się w Paryżu. Podczas panelu prowadzonego przez Loïc Prigentem, modelka opowiedziała o swoich doświadczeniach i refleksjach związanych z modelingiem. Przyznała, że na wybiegu towarzyszy jej ogromny stres - czasem idąc po wybiegu jesteś tak zdenerwowana, że zapominasz nawet, jak powinny poruszać się twoje nogi. To nie wszystko! 23-latka szczerze opowiedziała o swoich problemach psychicznych. Chorowała na depresję. Wyznała, że płakała rano, w porze lunchu, przed snem. Kilka lat temu bardzo dużo pracowała (kilkanaście godzin dziennie przez blisko pół roku), przez co nie miała czasu dla siebie. Chciałam po prostu odetchnąć... – powiedziała podczas spotkania.

Modelka była niestabilna emocjonalnie. Stwierdziła, że ma wspaniałe życie i dostaje mnóstwo okazji do wykorzystania, a mimo to cierpiała na depresję. I właśnie dlatego… czuje się winna. Wciąż miewa pewnego rodzaju stany depresyjne, ale (jak przyznała podczas wydarzenia Vogue Fashion Festival) czuje się znacznie lepiej niż kiedyś.

Szokujące wyznanie Sophie Turner. Aktorka miała myśli samobójcze >>>