Beyoncé i Jay Z na brak pieniędzy z pewnością nie mogą narzekać. Według najnowszych doniesień magazynu Forbes, który po raz trzeci opublikował listę Najbogatszych Amerykanek, które same osiągnęły sukces, piosenkarka znalazła się w gronie prezenterek telewizyjnych, pisarek i kilku muzyków. Fortuna 35-letniej gwiazdy muzyki pop szacowana jest na 350 milionów dolarów. Dodając do tego zarobki jej męża, czyli 810 milionów dolarów łatwo obliczyć, że w sumie posiadają ponad MILIARD dolarów. Na ogromne zarobki Beyoncé składą się przede wszystkim: sprzedaż jej muzyki, trasy koncertowe, ale także kontrakty reklamowe. 

Na liście Najbogatszych Amerykanek, które same osiągnęły sukces znalazła się także Oprah, której wartość szacowana jest na ponad 3 miliardy dolarów. Dużo biedniejsza od telewizyjnej prezenterki jest Madonna - na jej koncie podobno znajduje się około 500 milionów dolarów. Celine Dion uzbierała już 400 milionów, o 10 mniej Barbra Streisand, a fortuna Taylor Swift wynosi 280 milionów dolarów. W zestawieniu znalazła się także dwójka pisarzy: Nora Roberts (365 milionów dolarów) i Danielle Steel (330 milionów dolarów).

Przypomnijmy, że już niebawem Beyoncé spodziewa się bliźniaków, których narodziny z całą pewnością przyniosą kolejne miliony do rodzinnej kasy.