A jednak! Beyoncé i Jay-Z ruszają we wspólną trasę koncertową - On The Run II! Ale to nie koniec wspaniałych wiadomości dla fanów tej pary. Bey i Jay w ramach swojego tour uwzględnili również polski przystanek! Tak, dobrze przeczytaliście! Serwis Tidal, którego właścicielem od 2015 roku jest przedsiębiorstwo Project Panther Ltd. zarządzane przez Jaya-Z podało, że artystka i raper zagrają dla polskiej publiczności już 30 czerwca na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie

Czerwcowy koncert nie będzie pierwszą wizytą pary w naszym kraju, gdyż artyści mieli już okazję zagrać nad Wisłą - solo. Beyoncé miała okazję wystąpić podczas Orange Warsaw Festival w 2013 roku. Natomiast koncert Jaya-Z pamiętają doskonale wszyscy ci, którzy w 2008 roku bawili się podczas Open'er Festival w Gdyni, oraz na Coke Live Music Festival (aktualny Live Festiwal) w Krakowie dwa lata wcześniej. 

ZOBACZ TAKŻE: Beyoncé i Jay-Z ruszają razem w trasę koncertową! Fani oszaleli, jest tylko jedno ale...

Wraz ze wspaniałą nowiną o koncercie Bey i Jaya-Z pojawiła się także informacje o biletach. Sprzedaż wystartuje 19 marca o godzinie 10:00. W pierwszej kolejności bilety będą mogli zakupić tylko użytkownicy platformy Tidal, podczas specjalnej przedsprzedaży, która będzie trwała do 22 marca. Szczegółowe informacje dotyczące zakupu biletów dostępne są na stronie tidal.com. Z kolei w przedsprzedaży dla wszystkich wejściówki dostępne będą od 22 marca od godz. 9:00, a w regularnej dystrybucji od 23 marca 9:00 na stronie livenation.pl. Ceny? Zaskakująco niskie! W przedsprzedaży, jak i potem w regularnej sprzedaży bilety będzie można kupić już od 82 zł, a za najdroższe zapłacimy 550 zł. Nie zabraknie oczywiście pakietu VIP i tutaj ceny zaczynają się od 825 zł i dobijają do 3,564 zł. 

On The Run II, jak już sama nazwa wskazuje, to kolejna wspólna trasa państwa Carter. Pierwsza, o takiej samej nazwie, mała miejsce w 2014 roku, ale wówczas obejmowała artyści występowali głównie w Stanach Zjednoczonych oraz dali dwa koncerty w Paryżu. Wspólny tour cieszył się ogromną popularnością okazał się też bardzo dochodowym przedsięwzięciem. Wcale nie dziwimy się więc, że małżeństwo ponownie zdecydowało się wystąpić na jednej scenie. 

Trasa koncertowa Beyoncé i Jay-Z On The Run II wystartuje 9 czerwca w Cardiff. A to oznacza, że w pierwszej kolejności para wystąpi w Europie, a dopiero potem zawita do Ameryki Północnej. Jeśli jakimś cudem nie uda Wam się pojawić na PGE Narodowym 30 czerwca, Bey i Jaya-Z będziecie mogli jeszcze złapać m.in. w Londynie, Amsterdamie, Sztokholmie, Berlinie, Mediolanie czy w Rzymie. Pełną rozpiskę znajdziecie poniżej!

6 czerwca Cardiff, Principality Stadium 

9 czerwca Glasgow, Hampden Park

13 czerwca Manchester, Etihad Stadium

15czerwca Londyn, London Stadium

19 czerwca Amsterdam, Amsterdam Arena

23 czerwca Kopenhaga, Parken Stadium 

25 czerwca Sztokholm, Friends Arena 

28 czerwca Berlin, Olympiastadion 

30 czerwca Warszawa, Stadion Narodowy

3 lipca Kolonia, RheinEnergieStadion

6 lipca Mediolan, San Siro

8 lipca Rzym, Stadio Olimpico 

July 11 Barcelona, ES Olympic Stadium On sale March 19

July 14 Paris, FR Stade de France On sale March 19

July 17 Nice, FR Allianz Riviera On sale March 19