Kiedy w marcu ogłoszono, że Beyonce i Jay-Zprzyjadą na koncert do Polski w ramach swojej drugiej, wspólnej trasy On The Road II, w sieci można było przeczytać wiele krytycznych komentarzy dotyczących cen biletów. Może i nie były najniższe, ale dziś wiemy jedno – to show warte było każdej ceny. Prawdziwymi szczęściarzami byli wszyscy ci, którzy kupili pakiety VIP, bo dzięki rozsuwanej scenie i dwóm wybiegom do połowy płyty gwiazdorska para dała się zobaczyć z każdej strony. Nie gorzej było na trybunach stadionu PGE Narodowy – widowisko robiło wrażenie w każdym miejscu obiektu.


Beyonce i Jay-Z koncert w Warszawie 2018

To była nie tylko muzyczna, ale i wizualna uczta. Artyści zagrali łącznie 40 zmiksowanych utworów ze swoich solowych płyt. Kawałki przeplatane były nagraniami pary, które powstały w ramach promocji trasy i które wyświetlano na wielkich ekranach stanowiących tło sceny (za nimi kryła się kilkupoziomowa konstrukcja dla tancerzy i zespołu). Wśród krótkich wideo pojawiły się słynne już intymne ujęcia małżonków, o których niedawno rozpisywano się w Internecie. Na sam koniec para z kolei pokazała wiele zdjęć z prywatnego archiwum – podzieliła się wspomnieniami z narodzin bliźniaków Rumi i Sira, pokazała dorastającą Blue Ivy, odnowę swojej przysięgi ślubnej oraz pamiątki z wakacji, rodzinnych uroczystości i codziennych, zwykłych momentów. Całości towarzyszyły niesamowite efekty świetlne, rozsuwająca się scena, dzięki, której para przemieszczała się nad widownią, a także kilkanaście zmian strojów. Te zaś jak zawsze budziły sporo emocji (szczególnie, że Jay-Z przebierał się częściej niż małżonka) i były idealnym dopełnieniem pełnego rozmachu koncertu. Wśród marek, które para wybrała na koncert w Warszawie były m.in. Givenchy, Mugler, Balmain i Gucci.

Beyoncé poszła na zakupy do supermarketu i jej fani oszaleli >>>


Beyonce i Jay-Z w Polsce – najpiękniejsze momenty koncertu na PGE Narodowym

Jeśli myśleliście jednak, że pani Carter całkowicie przyćmiła swojego męża musimy wyjaśnić – Jay-Z niezmiennie potrafi poderwać tłumy! Zdecydowanie jednym z najpiękniejszych momentów widowiska był kawałek Song Cry, który raper zagrał przy rozświetlonym przez telefony komórkowe stadionie. Za to Beyonce dała prawdziwy wokalny popis śpiewając Resentment, balladę o zranionej kobiecie (coś Wam to mówi?). Po tym utworze przyszedł czas na Family Feud i w trakcie tej piosenki fani przeprowadzili drugą koncertową akcję - wyciągnęli i podświetlili żółte oraz czarne balony. Pierwszą zaplanowaną inicjatywą były kartki z napisem Love (nawiązujące do ich nowej płyty Everything is love) w trakcie hitu Beyonce i Jaya-Z (który ma już 16 lat!!), Bonnie & Clyde. Para wykonała także inne swoje wspólne przeboje jakDéjà vu oraz Crazy in Love, którego wystarczyły pierwsze dźwięki, by cały obiekt wypełniły szaleńcze okrzyki.

Beyoncé i Jay-Z wydali niespodziewanie wspólny album. A ich nowy teledysk zwala z nóg! >>>
 

Pierwszy wspólny koncert Beyonce i Jaya-Z w Polsce

To nie pierwszy raz, kiedy Beyonce i Jay-Z przyjechali do Polski. Nigdy jednak nie byli tu razem. Wokalistka w 2013 roku wystąpiła solo w czasie Orange Warsaw Festival, natomiast jej mąż ostatni raz zagrał w naszym kraju... 10 lat temu! W 2008 roku był gwiazdą Open'era w Gdyni, a w 2006 Coke Live Music Festivalu (aktualnie Live Festival) w Krakowie. My jednak prosimy – czy możecie zagrać raz jeszcze?! Są ludzie, którzy marzą by zostać gwiazdami, ale są też tacy jak Beyonce i Jay-Z. Którzy urodzili się, by nimi po prostu być.

Zobacz także: Ten prosty trik makijażysty Beyoncé sprawi, że wasz makijaż będzie trwalszy, a skóra zyska młodzieńczy blask >>>