Informację potwierdza m.in. magazyn People oraz takie serwisy jak E! News. W czwartek Beyoncé i Jaya Z widziano w prywatnej klinice w Los Angeles, a wczoraj paparazzi zrobili zdjęcie kobiecie, wchodzącej do szpitala z ogromnym bukietem kwiatów z dwoma balonami. Jeden był różowy z napisem „Baby Girl”, a drugi niebieski z „Baby Boy”. Oprócz tego do prezentu dołączona była kartka na której widać wyraźne litery B & J. Czy to oznacza, że pierwsze pogłoski o tym, że wokalistka urodziła córkę i syna właśnie się potwierdziły?

Dużo zamieszania wywołało także przemówienie Baracka Obamy umieszczone niedawno na Twitterze. Były prezydent USA gratulował w nim Jayowi Z sukcesu – jako pierwszy raper w historii dołączył do Songwriters Hall of Fame. Na koniec nawiązał także do ciąży Beyoncé i tego, że wkrótce rodzina Carterów się powiększy, a muzyk, który podobnie jak on szaleje na punkcie swojej córki, za moment zwyczajnie go „pobije” kiedy na świat przyjdą bliźniaki. Media na całym świecie zaczęły więc spekulować, że urodzą się dwie dziewczynki, jednak patrząc na doniesienia zza oceanu wydaje się pewne, że Beyoncé i Jay Z przywitali na świecie córkę i syna. Czekamy na pierwsze zdjęcia i oficjalne potwierdzenie, ale już teraz gratulujemy rodzicom i starszej siostrze Blue Ivy!

Zobacz także: Ciążowa sesja Beyoncé - wszystkie zdjęcia! >>>

 

AKTUALIZACJA!

Bliźniaki Beyoncé są już na świecie! Wokalistka oficjalnie potwierdziła jednym zdjęciem narodziny córki i syna, którym nadała imiona Rumi i Sir.