7 stycznia 2012 roku Beyonce urodziła Blue Ivy i już wtedy wszyscy zgodnie stwierdzili, że były to jedne z najbardziej medialnych narodzin w dzisiejszej popkulturze. Po kilku latach widać, że Beyonce ma już plany związane z przyszłością swojej córki i doskonale wie, w którą stronę zmierzać będzie jej dzieciństwo i kolejne etapy życia. Z drugiej jednak strony, nauczona doświadczeniem może pozwolić wybrać córce jej zainteresowania i pasje. Jedno jest już pewne. Po zdjęciach Blue Ivy widać, że dziewczynka bardzo lubi się stroić i sprawia jej to przyjemność.

CZY BLUE IVY PÓJDZIE W ŚLADY BEYONCE? >>>

Kilka minut temu piosenkarka oficjalnie ogłosiła, że jest w drugiej ciąży i to z bliźniakami. Czy i tym razem pojawią się spekulacje, jakoby artystka wynajęła surogatkę do drugiej ciąży, czy tym zdjęciem utnie wszelkie spekulacje na ten temat?

"Chcielibyśmy podzielić się naszą miłością i szczęściem. Zostaliśmy pobłogosławieni dwukrotnie. Jesteśmy wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o bliźniaków i dziękujemy Wam za wszystkie życzenia - Carterowie" - taką informację możemy przeczytać na oficjalnym Instagramie Beyonce.

Czy będą to chłopcy, czy dwie dziewczynki, a może chłopiec i dziewczynka. Nie podano jeszcze płci bliźniaków, ale z całą pewnością w najbliższym czasie możemy pomarzyć o trasie koncertowej Beyonce.

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on