Beyonce i Jay-Z od początku unikali rozmów o swoim związku. Rzadko publikują prywatne, niepozowane zdjęcia. Pokazują tylko to, czego sami chcą. Żadna informacja nie wycieknie bez ich zgody. Niedawno podzielili się ze światem wyjątkową nowiną – Beyonce jest w ciąży, i to ciąży bliźniaczej! Już niedługo na świecie pojawi się długo oczekiwane przez Blue Ivy rodzeństwo.

Beyonce i Jay-Z są dziś najbardziej dochodową, najbogatszą i prawdopodobnie najpopularniejszą parą na świecie. Większość myśli, że ich historia zaczęła się od wspólnej piosenki – „Bonnie & Clyde”. Tymczasem tak naprawdę Jay-Z i Beyonce poznali się, gdy ona miała… zaledwie 15 lat! Poznajcie wyjątkową historię ich miłości!

„To dziewczyna dla mnie” – pomyślał Jay-Z, gdy pierwszy raz zobaczył swoja przyszłą żonę. Beyonce miała wówczas zaledwie 15 lat, była uroczą i utalentowaną nastolatką. Niestety, by zdobyć jej serce, Jay-Z musiał poczekać dobrych parę lat. W życiu Bey był wówczas inny mężczyzna, ojciec Matthew Knowles. To on jako pierwszy dostrzegł jej talent muzyczny i pozwolił jej spełniać marzenia. To on też w pełni ją kontrolował i ani na chwilę nie spuszczał z oka. Nigdy nie pozwoliłby na to, by zwykły chłopak, który na dodatek wychowywał się bez ojca, choć na krok zbliżył się do jego córki.

ZOBACZ TEŻ: Odważna sesja Beyonce w ciąży. Gwiazda pozuje nago!

Lata 90. dają mu szanse. USA ogarnia szał rapowania – Shawn Carter jak wielu innych czarnych chłopaków próbuje swoich sił i… udaje mu się! Dzięki swojej zaradności i inteligencji zyskuje przydomek Jay-Z. Zakłada wytwórnię muzyczną, produkuje płyty, pisze teksty. Gdy w 2002 roku Destiny’s Child się rozpada, Matthew Knowles nieświadomy, tego co wydarzy się w przyszłości – kieruje córkę po opiekę Jaya.

Beyonce i Jay-Z: jak się poznali?

Beyonce i Jay-Z nagrywają swój pierwszy wspólny kawałek „Bonnie & Clyde”. Ukradkowe spojrzenia, nieśmiałe uśmiechy. Trzy lata później Jay-Z urządza jej huczne dwudzieste czwarte urodziny.  Po sukcesie filmu „Dream Girls” Bey spędza kilka dni w Miami w towarzystwie Jaya. Czy to właśnie tam narodziła się ich miłość?

Ślub Beyonce Knowles

Beyonce i Jay-Z z dnia na dzień stali się najpopularniejszą parą na świecie. W 2008 roku zakochani wzięli ślub w Nowym Jorku. Para przez kilka miesięcy nie ujawniała żadnych informacji na temat ślubu, Bey nie pokazała nawet pierścionka zaręczynowego. Imponujący pierścionek zobaczyliśmy zaledwie kilka miesięcy później, a zdjęcia ze ślubu dopiero… w ubiegłym roku!

To się nazywa umiejętność radzenia sobie z mediami. W sierpniu 2011 roku Bey i Jay ogłosili, że spodziewają się dziecka. Płeć zdradziła w jednym z wywiadów przyjaciółka pary, Kelly Rowland, mówiąc o "małej księżniczce". Córka Beyonce Knowles (a dziś już Beyonce Carter), Blue Ivy Carter przyszła na świat 7 stycznia 2012 roku. Dziś pięcioletnia dziewczynka stała się ulubienicą mediów.

ZOBACZ: BEYONCÉ Zobacz, jak wyglądały czwarte urodziny jej córki

Beyonce i Jay-Z są uznawani za najlepiej zarabiającą parę w Hollywood. Jedni ich kochają, inni nienawidzą. Stąd plotki, że ciąża Beyonce była udawana oraz że płyta „Lemonade” opowiada o zdradach jej męża. Liczne romanse Jaya-Z również nie uszły uwadze mediów. Jak było naprawdę? Czy przechodzili kryzys w związku...?

ZOBACZ: BEYONCÉ I JAY Z Czy nowa płyta gwiazdy opowiada o zdradach jej męża?

Pewnie nie jeden raz, jak zresztą każda para. Niestety, bycie na świeczniku nie jest łatwe. Im jednak całkiem się to udaje. 1 lutego 2017 roku Beyonce i Jay-Z poinformowali, że po raz kolejny zostaną rodzicami. Będzie to dla nich podwójne szczęście, bowiem Beyonce i Jay spodziewają się bliźniaków! Kilka dni temu świętowali 9. rocznicę ślubu. 

Zobaczcie w naszej GALERII najpiękniejsze zdjęcia pary.