Dokładnie miesiąc fani wokalistki czekali na informacje o jej nowonarodzonych dzieciach. Plotkom nie było więc końca. Przede wszystkim dotyczącym dokładnej daty narodzin, płci i imion maluchów. Teraz już wszystko jest jasne. Beyoncé dwie godziny temu na swoim Instagramie opublikowała pierwsze zdjęcie niemowlaków.
 

Beyoncé i Jay-Z po raz kolejny zostali rodzicami!

Jego estetyka nawiązuje do sesji, którą Queen B. oznajmiła światu swoją drugą ciąże. Opis posta za to rozwiewa wszelkie wątpliwości - dzieci na świat przyszły 13 czerwca i wczoraj skończyły miesiąc (zakładając, że zdjęcie zostało wrzucone z Los Angeles, gdzie, według strefy czasowej, była wówczas godzina dziesiąta wieczorem). Gwiazda potwierdziła także imiona bliźniaków i to, że wraz z mężem Jayem-Z powitała na świecie córkę i syna. Drodzy Państwo, oto Rumi i Sir Carter!
 

Beyoncé potwierdza: bliźniaki są już na świecie!

O tym, że wokalistka już urodziła, mówiło się właśnie od miesiąca. W okolicach 16 czerwca do mediów zaczęły trafiać pierwsze informacje, jakoby Beyoncé i Jay-Z zostali po raz kolejny rodzicami. Dowodem na to miała być nie tylko obecność gwiazdy w jednej z prywatnych klinik w Los Angeles, ale także kobieta, której paparazzi zrobili zdjęcie pod szpitalem. Została ona sfotografowana z ogromnym bukietem kwiatów i z dwoma balonami: jednym w kolorze niebieskim z napisem „Baby Boy” i drugim w kolorze różowym z napisem „Baby Girl”. Do prezentu dołączony był liścik z wyraźnymi literami B&J. Wówczas fani nie mieli wątpliwości, że długo wyczekiwane dzieci państwa Carter są już na świecie.


Koniec plotek - bliźniaki Beyoncé są już na świecie! Wokalistka zdradza płeć, imiona i datę urodzenia dzieci

Gwiazdorska para wychowuje wspólnie córkę, 5-letnią Blue Ivy, urodzoną w Nowym Jorku 7 stycznia 2012 roku. Od samego początku plotkowało się, że to jednak nie Beyoncé donosiła tę ciążę, a wynajęta surogatka. W przypadku tej bliźniaczej nikt chyba nie ma takich wątpliwości. Wokalistka 1 lutego na swoim Instagramie ogłosiła swój błogosławiony stan publikując zdjęcie z okazałym brzuchem. W trakcie tych dziewięciu miesięcy wielokrotnie dokumentowała w swoich social mediach ciążę, by – jak twierdzą złośliwi – uniknąć jakikolwiek niepotrzebnych plotek. A tych i tak było sporo. Przede wszystkim, jak donosił serwis Hollywood Life, raper i piosenkarka mieli nazwać swoje dzieci Bea i Shawn. Później mówiło się o tym, że jednak gwiazda została mamą dwóch dziewczynek.

Zobacz także: Beyoncé urodziła, internet oszalał. Zobaczcie najlepsze reakcje! >>>
 

Beyoncé i Jay-Z zastrzegli imiona Rumi i Sir

Jako pierwszy zgodne z prawdą informacje podał portal TMZ. Dotarł bowiem do osób, które zdradziły, że imiona Rumi i Sir para zastrzegła w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych. To oznacza, że nie mogą być one wykorzystywane przy promowaniu zapachów i kosmetyków, a także produktów dla dzieci, takich jak wózki, smoczki, kosmetyki czy butelki.
 

 

Sir Carter and Rumi 1 month today.

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce) 13 Lip, 2017 o 10:10 PDT


Ojciec Beyoncé, Matthew Knowles, jako pierwszy oficjalnie potwierdził narodziny wnuków

Niestety to nie Beyoncé jako pierwsza poinformowała świat o radosnej nowinie. W Dniu Ojca, obchodzonym w Ameryce 18 czerwca, na swoim Twitterze Matthew Knowles, tata wokalistki, opublikował post z okazji narodzin bliźniaków. Napisał w nim, że „They'are here!” i wrzucił wymowną grafikę „Happy Birthday to the twins”. Ponoć piosenkarka nie była tym zachwycona zachowaniem ojca. Nie po raz pierwszy. Pozostali członkowie rodziny jeszcze nie złożyli oficjalnych, publicznych gratulacji.