Choć Beyonce ma oczywiście nienaganne wyczucie stylu, w kwestii paznokci potrzebowała jednak pomocy manikiurzystki. Lisa Lohan z NCLA pomogła gwieździe stworzyć trzy printy, które byłyby nie tylko modne, ale też praktyczne. Wzory na naszych paznokciach muszą współgrać z kolorem skóry, a także być czytelne (mamy do dyspozycji naprawdę małą przestrzeń) i na tyle uniwersalne, by dopasować się do każdej stylizacji.

Print, który wzbudził największe emocje u fanów to "Beyhive". Naklejki wyglądają jak plastry soczystego, złotego miodu. Artystka uhonorowała w ten sposób swój największy fanklub (a właściwie całą społeczność zrzeszoną wokół artystki!), noszący taką samą nazwę. 

Motyw na naklejkach o nazwie "Candy Paint" nawiązuje natomiast do piosenki "Blow". W teledysku Queen Bey występuje w fluorescencyjnym makijażu i kolorowych ubraniach. Obcisłe, neonowe body, zielono-pomarańczowe futro w zielony motyw i różnokolorowe wrotki - to wszystko znajdziecie w tym energetyzującym wideo. Podobne motywy pojawiają się na naklejkach - na niektórych znajdziecie nawet podobiznę Beyonce!

Ostatni wzór z tej kolekcji "Catcalls" zainspirowany został teledyskiem do utworu "Haunted". Główne motywy to złoto, koronki, płatki róż, czyli pełen przepych. Każda naklejka z tego zestawu ma inny print, ale bez problemu zauważycie na nich wspólny mianownik.

Zestawy dostępne są w sprzedaży internetowej na ShopNCLA.

Martyna Wyrzykowska