Jesienna pora to idealny czas aby wzbogacić swoją szafę o kilka nowych strojów sportowych. Jeżeli jesteście fanami sportowej odzieży Beyonce, to na pewno zakochacie się w najnowszych projektach marki Ivy Park. Pierwsza kolekcja wypuszczona przez Beyonce była bardzo basicowa. Piosenkarka w swojej ofercie udostępniła zwykłe legginsy, sportowe staniki, bluzy i kurtki. Czego możemy spodziewać się po najświeższej kolekcji? 

BEYONCE JEST W CIĄŻY Z BLIŹNIAKAMI >>>

Asortyment pozostaje bez zmian. Wszystkie podstawowe elementy odzieży sportowe nadal będą dostępne. Tym razem artystka postanowiła skupić się na detalach i fakturach. Paleta kolorów jest całkiem inna,  razem artystka zrezygnowała z czerni i bieli na rzecz ziemistych kolorów, srebra, bordo oraz ciemnego granatu. Dostępne będą kurtki z motywem moro, które idealnie wpasują się w jesienną kolorystykę. Metaliczne parki przeciwdeszczowe, oraz piankowe, termiczne bluzy. Beyonce w najnowszej kolekcji zrezygnowała z projektów stricte sportowych i skupiła się na odzieży streatwearowej, co wpasowuje się idealnie w obecny trend "miasto/siłownia". Dlatego oprócz elementów activewear odnaleźć można również denimowe kombinezony i długie puchowe płaszcze. 

Film promujący najnowszą linię ubrań piosenkarki debiutował wczoraj wieczorem. Jest to zbiór prywatnych nagrań artystki, z treningów na siłowni, zza kulis jej trasy koncertowej Formation Tour, w których zobaczyć możemy jej męża Jay'a Z i ich małą córeczkę Blue Ivy. Nie nie jest to zaskakująca decyzja ze strony Beyonce, która odsłania kulisy swojego życia tylko w ramach promocji swoich najświeższych projektów. Piosenkarka zdradza swoim fanom, co jest jej największą życiową motywacją i w jaki sposób dba o swoje ciało.

Ceny produktów wahają się w przedziale od $6 do $265.