Powtarzane przez rodziców motto "Jeżeli czegoś bardzo chcesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu" ma w sobie ziarno prawdy. Historia Ebony Banks jest na to idealnym dowodem. Chora na raka nastolatka, ze względu na zły stan zdrowia cały poprzedni rok spędziła w domu. Jej sytuacja zdrowotna była na tyle poważna, że szkoła zorganizowała dla niej specjalną uroczystość ukończenia nauki. Z tej okazji, koledzy i koleżanki z klasy postarali się sprawić Ebony najlepszy prezent na świecie - spełnić jej marzenie. 

Nastoletnia dziewczyna nigdy nie ukrywała się z faktem, że jej największą idolką jest piosenkarka Beyonce. Jej znajomi ze szkoły stworzyli specjalny hasztag #EBOBMEETSBEYONCE, przy pomocy którego chcieli dotrzeć do słynnej artystki, aby ta spotkała się z Ebony. Cała akcja zakończyła się sukcesem! Queen Bey dowiedziała się o chorej Ebony i w dniu ukończenia przez nią nauki skontaktowała się z nią przez FaceTime! 

Piosenkarka i Ebony nie ukrywały swojego wzruszenia. Krótki filmik z rozmowy Bey z nastoletnią Ebony szybko trafił  do sieci i robi niesamowitą furorę. Trzeba przyznać, że Beyonce wie jak dbać o swoich oddanych fanów. Gwiazda wykazała się ogromnym sercem! Zobaczcie krótkie wideo pod spodem.