„Człowiek-zajawka”, tak mówi o niej Karolina. Areta Szpura rzeczywiście należy do ludzi pełnych energii i pasji. Zasłynęła jako twórczyni Local Heroes – jednej z najpopularniejszych polskich marek streetwearowych. Dziś z uśmiechem na ustach przypomina w kampanii fundacji Lonely Whale, żeby drinki i soki pić bez słomek. Jej social media to kopalnia wiedzy o ekologii i ruchu zero waste. Karolinie Cwalinie w najnowszym odcinku #GirlsTalk Areta opowiedziała o swoich obecnych zajawkach i o tym, kim dla niej jest influencer.
 

Areta Szpura w trzecim odcinku talk show Karoliny Cwaliny Stępniak z „Sexy zaczyna się w głowie”

Odeszła z Local Heroes, kiedy firma była na szczycie i otwierały się przed nią kolejne możliwości. Areta wiedziała, że nauczyła się wystarczająco dużo, stworzyła wyjątkowy projekt i że czas szukać się w innych dziedzinach. „Zazwyczaj wpadamy w to błędne koło, że potrzebujemy coraz więcej. Nasz styl życia wymaga kolejnego nowego telefonu, samochodu, mieszkania, ciuchów, wakacji... Pracujemy coraz więcej i nie mamy czasem, kiedy z tych pieniędzy skorzystać. Więc ja stwierdziłam: zróbmy to na odwrót. Mogę zminimalizować swoje potrzeby – nie muszę podróżować cały czas, mogę jeździć komunikacją miejską, nie muszę jeść codziennie w restauracji, nie potrzebuję tylu rzeczy i nagle okazało się, że nie potrzebuję tylu pieniędzy”, powiedziała Karolinie.

Zwyciężczyni programu „Supermodelki Plus Size” w rozmowie z Karoliną Cwaliną-Stępniak: „Nie rozmiar mnie definiuje”

Ekologia to dziś jej wielka pasja. Stara się minimalizować negatywny wpływ, jaki ma na środowisko i zachęca do tego innych. Jak sama mówi – wie, że jeszcze wiele razy zmieni się jej podejście i filozofia życiowa, ale odpowiedzialne podejście do środowiska zostanie z nią już na zawsze. „Areta jest dziewczyną pełną pasji. To jest to, co w ludziach cenię najbardziej. Niewątpliwie jest influencerką, ale swoim obserwatorom stara się przekazywać prawdziwe wartości, edukuje. Udowadnia, że w tym internetowym świecie nie wszystko robi się dla pieniędzy.”, powiedziała Karolina Cwalina.

Nas niezmiernie cieszy fakt, że obie dziewczyny regularnie z nami współpracują! Areta nie tylko zaczynała swoją przygodę od stażu w Glamour, ale w ubiegłym roku odebrała od nas statuetkę Kobieta Roku 2018. Od stycznia jej felietony i artykuły możecie czytać na łamach drukowanej edycji oraz online. Karolina za to przejęła niedawno zakładkę coaching w papierowym wydaniu magazynu.

Eko piątek: Areta Szpura z wizytą w lokalnym i nie takim zwyczajnym warzywniaku Owoce & Warzywa
 #GirlsTalk to internetowe show tworzone przez kobiety o kobietach i dla kobiet. Każdy odcinek swoją premierę ma w poniedziałek o 16:00 na kanale YouTube Karoliny Cwaliny. To pierwszy taki projekt, gdzie silne, zdolne, przedsiębiorcze kobiety będą rozmawiać otwarcie o tym, co jest dla nich ważne, w co wierzą, co je bawi, ale też co je boli. Poniżej obejrzycie trzeci odcinek z Aretą Szpurą.

 Zobacz także: Karolina Cwalina-Stępniak z „Sexy zaczyna się w głowie” rusza z kanałem na YouTube!