Czarne kosmetyki z aktywnym węglem to prawdziwy hit w pielęgnacji. Kosmetyki Carbo Detox marki Bielenda są jednak nie tylko trendy. Świetnie sprawdzają się w opiece nad skórą twarzy i ciała, a także włosów.

 

W zestawie, który masz szansę wygrać znalazł się krem nawilżająco-matujący, pasta węglowa, oczyszczający żel do mycia twarzy oraz maseczka aktywny węgiel – glinka zielona. Kosmetyki skutecznie poprawiają stan skóry mieszanej i tłustej. Działają antybakteryjnie i detoksykująco. Posiadają silne właściwości absorbujące, redukują nadmiar sebum i zmniejszają pory. Zawarty w nich aktywny węgiel działa jak magnes – przyciąga i wchłania toksyny, nadmiar sebum, a także inne zanieczyszczenia z powierzchni oraz głębszych warstw skóry. Skutecznie oczyszcza pory, wyrównuje koloryt skóry i zapobiega powstawaniu wyprysków. 

 

Co zrobić, by wygrać? 

 

  1. Wykaż się kreatywnością i zilustruj określenie #thenewblack. Zrób to za pomocą zdjęcia na instagramie. Pamiętaj o ekspozycji kosmetyków Bielenda z linii Carbo Detox. Wyjątkowo zdolne osoby mogą wykonać rysunek przedstawiający kosmetyki i wrzucić je na swój Instagram. 
  2. Podpisz zdjęcie tagami: #bielenda, #carbodetox, #thenewblack
  3. Oznacz je: @Bielenda 

 

Do wygrania: 

 

24 zestawy kosmetyków Bielenda z linii Carbo Detox. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 02.10.2017. Wybierzemy najciekawsze propozycje.

 

 

Zestaw konkursowy Bielenda Carbo Detox: 

 

Nawilżająco – matujący krem węglowy do twarzy dzień/noc
Krem węglowy o działaniu detoksykującym skutecznie poprawia stan skóry mieszanej i tłustej, szarej, z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Innowacyjna formuła oparta na naturalnym aktywnym węglu dokładnie oczyszcza skórę z toksyn, zwęża pory, redukuje poziom sebum. Właściwości nawilżający zapewnia kwas hialuronowy.

 

Pasta węglowa do mycia twarzy 3w1
Pasta węglowa do mycia twarzy o działaniu detoksykującym szybko i skutecznie oczyszcza i odświeża cerę mieszaną i tłustą. Innowacyjna formuła oparta na naturalnym aktywnym węglu usuwa toksyny ze skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków i matuje cerę. Produkt łączy działanie pasty, peelingu i maseczki.

 

Oczyszczający żel węglowy do mycia twarzy
Żel o działaniu detoksykującym szybko i skutecznie myje i odświeża cerę mieszaną i tłustą, usuwa zanieczyszczenia, makijaż i nadmiar sebum. Innowacyjna formuła oparta na naturalnym aktywnym węglu skutecznie oczyszcza skórę z toksyn, odblokowuje i zwęża pory.

Maseczka aktywny węgiel – glinka zielona
Oczyszczająca maska węglowa o silnym działaniu detoksykującym błyskawicznie poprawia stan skóry mieszanej i tłustej, szarej, z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Innowacyjna formuła oparta na naturalnym aktywnym węglu szybko i skutecznie oczyszcza skórę z toksyn, odświeża i zwęża pory, działa przeciwtrądzikowo i redukuje poziom sebum. Glinka zielona posiada silne właściwości ściągające, dezynfekujące i gojące. Skutecznie wchłania szkodliwe bakterie i toksyny z powierzchni skóry, oczyszcza i zamyka pory.

REGULAMIN